Pedrosa: Další dva roky u Hondy

Druhý jezdec průběžné klasifikace MotoGP Dani Pedrosa zůstává další dva roky u japonského motocyklového giganta Hondy.

Pedrosa: Další dva roky u Hondy
V rámci Aragon-GP oznámila Honda Racing Corporation (HRC), že prodloužila se španělským jezdcem Dani Pedrosou smlouvu v továrním týmu, což se ostatně očekávalo. 24-letý jezdec tak bude pilotovat tovární motocykl Honda v barvách Repsolu další dva roky - 2011 a 2012. 


"Jsem opravdu šťastný, že jsem s Hondou podepsal smlouvu na další dva roky. Je to tým mých snů a to už od mého dětství. Máme hodně společného a doufám, že spolu budeme slavit ještě větší úspěchy než doposud", řekl španělský jezdec, který celou svou jezdeckou kariéru spojil s touto značkou a pokračoval: "Naše spojení jsme budovali hodně roků a prožili jsme jak úspěchy, tak i těžké situace. Momentálně jsme ale v tom správném momentu a musíme zkusit v tomto způsobu dále pokračovat", dodal Dani Pedrosa, který doposud objel za Hondu celkem 159 závodů Grand Prix a kromě 35 vítězných závodů a 87 podiových umístění - musíme k tomu připočíst i 35 PP a 40 nejrychlejších kol v závodě - především 3 tituly mistrů světa. 


"Náš cíl je jasný, každý závodní víkend bojovat o vítězství a vyhrát titul mistra světa v MotoGP. Myslím si, že k tomu máme potřebné schopnosti, obou těchto cílů dosáhnout", řekl dále vítěz 4 letošních závodů kubatury MotoGP.

Také Tetsuo Suzuki, prezident HRC, byl velmi potěšen, že Dani Pedrosa zůstane další dva roky u Hondy: "Jsme rádi, že Dani Pedrosa bude i nadále továrním jezdcem Hondy a budeme tak pokračovat v dlouholetém a úspěšném partnerství. Dani je momentálně na vrcholu svých závodních schopností a společně s RC212V tvoří výbornou kombinaci. Doufáme, že toto spojení bude v dalších dvou letech dále růst a my budeme moci nastartovat útok na titul mistra světa v MotoGP", řekl dále pan Suzuki. 
Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist