Pasini místo Canepy ?

Některé motocyklové portály přinesly zprávu, že Ital Mattia Pasini by měl v týmu Pramac Ducati vystřídat svého krajana Niccola Canepu a to už od Grand Prix na Doningtonu...

Pasini místo Canepy ?
Že stáj pana Totha - s jezdci Pasinim a Tothem jr. - se zrovna netopí v penězích a že její další osud v letošní sezóně je značně nejistý, není asi žádná novinka.


Není tedy divu, že se italský jezdec dvěstěpadesátek Mattia Pasini - 5. jezdec průběžného hodnocení této třídy - poohlíží po novém jobu a tím by mělo být místo ve španělském týmu kubatury MotoGP Pramac Ducati, kde by měl údajně vystřídat svého krajana Niccola Canepu, zatím 16. muže tabulky MS (16 bodů), a defacto posledního, neboť za ním jsou už pouze nejezdící Sete Gibernau (17.-12 bodů) a Yuki Takahashi (18.-9 bodů).


"Je to totální blbost", vysvětluje Canepa na webu Motorsport-Magazin.com. "Od začátku bylo jasné, že tento rok bude pro mě rokem učednickým. A také že nebudu vůbec pod žádným výsledkovým stresem. Tuto sezónu jedu v každém případě až do konce.".
, říká dále Canepa.


"Mám s Ducati velmi dobrý kontakt a ta mě několikrát ujistila, že tuto sezónu není vůbec žádný problém, abych ji dojel až do konce. Vůbec nechápu, odkud tyhle vymyšlenosti pochází", říká na závěr jezdec týmu MotoGP Pramac Ducati.Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.80
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist