Oslava týmu Elit Grand Prix Racing

Tisková zpráva týmu Elit Grand Prix Racing Vám přiblíží včerejší party tohoto týmu, celkem 60 fotografií jsem pro Vás na této párty pořídil pro dokreslení vynikající atmosféry.

Oslava týmu Elit Grand Prix Racing
Včera večer jsme v Kart-centru v Praze – Radotíně spolu s našimi hosty z řad českých motoristických závodníků, partnerů a zástupců médiií, oslavili průběžné 1. místo našeho pilota Thomase Lüthiho v MS silničních motocyklů třídy 125. Naším hostem byl také Leoš Mareš, který oslavu moderoval. Ozdobou večera byly Miss ČR 2002 Kateřina Průšová a Vicemiss ČR 2003 Klára Medková.
Hosté soutěžili v jízdě na motokárách s naším pilotem Thomasem Lüthim. Nakonec Tom nevyhrál, ale obsadil „až“ 3. místo. Evidentně mu to ale nezkazilo náladu, důležitý závod jej čeká až o víkendu při GP České republiky v Brně. Na této trati, která je pro tým ELIT Grand Prix Racing domácí, by chtěl Thomas uspět a udržet vedení v celkovém pořadí šampionátu.
Náš pilot k tomuto závodu řekl:
„Okruh v Brně patří mezi mé nejoblíbenější, protože je rychlý a plynulý. Mou výhodou oproti soupeřům může být znalost trati. Na brněnském okruhu mám naježděno nejvíce kilometrů. Za své největší soupeře považuji Kallia, Simoncelliho a Pasiniho, rychlý bude určitě také Talmacsi. Já se ale budu koncentrovat jen na sebe a svůj výkon a věřím, že mohu v Brně dosáhnout na pódiové umístění.“
Galerie fotografií z oslavy týmu Elit GP Racing

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist