Ondřej Ježek bude testovat stroj MotoGP!

Motocyklový závodník Ondřej Ježek usedne den po Grand Prix Valencie na motocykl Kawasaki Ninja ZX-RR, motocykl šampionátu MotoGP bude testovat na okruhu Ricardo Torma v Cheste u Valencie.

Ondřej Ježek bude testovat stroj MotoGP!
Pouze dva čeští motocykloví závodníci se svezli na špičkových motocyklech MotoGP, které disponují tou nejlepší světovou technologií. Po Jakubu Smržovi a Michalu Bursovi se této cti nyní dostane i třetímu českému jezdci.

Díky společnosti ASKO KC - dovozci motocyklů Kawasaki a týmu šampionátu MotoGP Kawasaki Racing, dostane Ondra možnost v rámci novinářského testu vyzkoušet speciál Kawasaki Ninja ZX-RR. Ondra pojede na motocyklu Anthony Westa. Spolu s ním budou testovat tento motocykl také legendární jezdci nejprestižnějšího motocyklového šampionátu této planety, jako například Wayne Gardner, Randy Mamola, či Alex Criville. První jezdcovi dojmy budou po testování prezentovány na serveru www.racing.motorkari.cz.
Ondřej Ježek:
„Byl jsem nadšený, když jsem se dozvěděl, že budu mít možnost svezení na speciálu MotoGP. Moc si této příležitosti vážím a těším se na srovnání se sériovou šestistovkou. Doufám, že bude pěkné počasí a budu si moci jízdu co nejvíce užít.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist