Oba jezdci Repsol Hondy mají v IMS úspěšnou bilanci

Na východní pobřeží Spojených států přijíždí tým tovární Hondy s jezdci na prvních dvou místech průběžného hodnocení královské kubatury motocyklového mistrovství světa. Marc Márquez letos ani jednou neprohrál a je jasným lídrem, Dani Pedrosa je po závodu na Sachsenrigu průběžně druhý a na IMS má stejně jako Márquez úspěšnou bilanci.

Oba jezdci Repsol Hondy mají v IMS úspěšnou bilanci
Rok obhajoby titulu pokračuje v případě Marca Márqueze víc než dobře, protože v první polovině sezony neprohrál ani jeden z devíti závodů a nyní přijíždí na okruh, kde v posledních třech letech slavil pouze vítězství.
„Byla to skvělá letní dovolená, která v sobě kombinovala jak nutný odpočinek k dobití baterií, tak také trénink, abych byl připraven na druhou část sezony,“ uvedl před cestou do USA Marc Márquez. „Měl jsem teď čas přemýšlet o úžasných devíti závodech, které jsme měli a nyní se už nemůžu dočkat až se v Indianapolisu znovu posadím do sedla motorky. Tuto dráhu jsem měl vždy rád a určitě bude zajímavé, jaké změny tam pro letošní rok přichystali.“

Ztráta Daniho Pedrosy je na první místo průběžného hodnocení už nyní celkem dost vysoká, takže jeho prvořadým cílem bude zisk celkové druhé pozice, což ale neznamená, že se týmového kolegu nepokusí porazit. Právě naopak. S tímto cílem do Indianapolisu odjíždí.
„Cítím se odpočatě a připraven na druhou půlku sezony. Výrazný výkon na Sachsenringu a potvrzení smlouvy ještě před letní přestávkou byl ten nejlepší způsob, jak dokončit první polovinu sezony,“ prozradil Dani Pedrosa.

„Indy je okruh, kde se mi v posledních letech dařilo, takže je mým cílem tam přijet a bojovat o vítězství. Teď je tam trošku jiné uspořádání okruhu, takže se tomu budeme s týmem nějakou dobu věnovat, abychom zjistili všechny změny a připravili se na závod.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist