Nicky Hayden se těší na Estoril

Přestože ještě nikdy nedosáhl Nicky Hayden na okruhu v Estorilu dobrého výsledku, těší se tento vedoucí jezdec seriálu MotoGP na nadcházející estorilský víkend.

Nicky Hayden se těší na Estoril
O uhájení svého náskoku před pronásledovateli se bude na portugalském okruhu Estoril pokoušet tovární jezdec japonské Hondy Nicky Hayden. Američan absolvoval po posledním závodě v Japonsku testování nových dílů. Na okruhu v Motegi dosáhl zajímavých výsledků, a tak doufá, že s pomocí svého týmu může náskok dvanácti bodů uhájit.
Nicky Hayden
Víkendem v Portugalsku jsem docela vzrušený. Je to pro mě obrovský závod a já vím, že jsem na něj připravený. Po závodě v Japonsku jsem s týmem pár dní testoval, udělali jsme tam nějaký pokrok a proto se na tento víkend opravdu těším. Vloni byl Estoril druhý závod roku, a proto se to zdá již dlouho, co jsem tam jezdil. Je to zřejmě okruh, se kterým mám v Grand Prix nejmenší zkušenosti. Jeden rok jsem tam nestartoval kvůli mému zranění klíční kosti a kolene, vloni se jel mokrý závod, ale jinak jsem tam nikdy netestoval. Vloni jsem tam nedosáhl dobrý výsledek, hodně jsem bojoval. Těším se na letošní zlepšení mého výsledku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist