Nicky Hayden na další dva roky u Ducati

Továrna Ducati a americký jezdec Nicky Hayden včera v Indy potvrdili, že se společně dohodli na prodloužení vzájemné spolupráce a to na další dva roky.

Nicky Hayden na další dva roky u Ducati
Italská továrna Ducati a americký ex-mistr světa MotoGP Nicky Hayden oznámili včera během Grand Prix Indianapolis prodloužení vzájemné spolupráce a to na další dva roky. 

"Jsme rádi, že Nicky zůstane u nás další dva roky", řekl Filippo Preziosi, ředitel závodního oddělení Ducati Corse a pokračoval: "Není žádným tajemstvím, že je to jezdec, který se nikdy nevzdává. Jeho zodpovědnost z něho dělá velkou osobnost a on nám všem ukazuje, že nic není nemožné, pokud na to člověk věří".
 

"Udělal neuvěřitelné pokroky od doby, kdy k nám přišel. Jsem z něho doslova nadšený. Je to prostě neuvěřitelný jezdec, který se zajímá o každý detail. Ve dvojici s Valentinem Rossim je schopen vyvinout z Ducati ještě více konkurence schopný motocykl, neboť  pro závodění žije celým svým srdcem. To je taky důvod, že Ducati je prostě ta pravá motorka pro něho", řekl dále mj. Filippo Preziosi. 


"Jsem hrozně hrdý na to, že jsem opět podepsal u Ducati. Doufám, že se mými výsledky odvděčím za důvěru, kterou mně Ducati dala. V příštím roce pojedu v týmu s jedním velkým jezdcem, který se jmenuje Valentino Rossi. Začíná tak nová éra Ducati a já budu její součástí, což je pro mě velké vyznamenání.", řekl včera Nicky Hayden.  

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist