Největším favoritem je Valentino Rossi

Jak vypadá před druhým testem v Sepangu koeficient jednotlivých jezdců vzhledem k jejich možnostem stát se mistrem světa MotoGP v roce 2010?

Největším favoritem je Valentino Rossi
Dle "SNAI" je největším favoritem na titul mistra světa kubatury MotoGP pro rok 2010 obhájce titulu mistra světa Ital Valentino Rossi, jehož koeficient je 2.25.


Na druhém místě je dle SNAI Australan Casey Stoner, který má 2.80, a to i přesto, že mu loňská sezóna z různých důvodů moc nevyšla


Za Rossim a Stonerem pak následují zbývající dva členové silného kvarteta, tedy Španělé Jorge Lorenzo (8.00)Dani Pedrosa (9.00). 


Velmi vysoce je ale hodnocen mistr světa superbiků Ben Spies z USA, ten má  koeficient 16.00 a SNAI ho tak řadí na 5. místo.
 

Ital Andrea Dovizioso
je na číslici 50.00, Američan Nicky Hayden 66.00 a následují Ital Marco Simoncelli, Japonec Hiroshi Aoyama, Američan Colin Edwards a další Ital Loris Capirossi - všichni jsou na hodnotě 75.00.


No a konečně Španěl Alvaro Bautista a Ital Marco Melandri mají na svém kontě číslo 100.00.

Tyto údaje se mohou před zahájením sezóny 2010 pochopitelně ještě změnit, vždyť všechny jezdce čekají ještě zítřejší testy v Sepangu a potom ty závěrečné v Losailu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist