Nakano si stěžuje na pneumatiky

Jako viníka svého dvanáctého místa v úvodních trénincích na GP Austrálie vidí japonský jezdec Shinya Nakano také nedostatečnou přilnavost pneumatik.

Nakano si stěžuje na pneumatiky
Ke dvou hodinám volného tréninku dnes na superrychlém okruhu Phillip Island v Austrálii vyrazil také tovární jezdec Kawasaki Shinya Nakano, který na konci dne obsadil v součtu obou tréninkových dávek dvanácté místo. Stejně jako jeho týmový kolega Olivier Jacque, pracoval i Shinya Nakano na zlepšení přilnavosti zadního kola a na vylepšení celkového nastavení motocyklu Kawasaki Ninja ZX-RR.
Shinya Nakano
Většinu ze svého času ztrácím ve srovnání s nejrychlejšími jezdci v prvním a druhém sektoru. Dnes bylo velmi obtížné se zlepšovat. Hlavní problém je stabilita předku při brzdění a pocit těžkého motocyklu při rychlých změnách směru jízdy. Poslední vylepšení motoru zde vypadá dobře a tak je vidět oproti loňskému roku zlepšení. Nemám dostatečnou přilnavost na pravé straně pneumatik a tak je jízda na tomto okruhu dost obtížná. K zlepšení času na jedno kolo potřebuji zlepšit přilnavost.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist