Nakamoto: "Největším soupeřem bude Lorenzo"

Ředitel závodního oddělení HRC Shuhei Nakamoto sice za největšího soupeře svých jezdců na rok 2011 považuje mistra světa Jorge Lorenza, ale zároveň říká: "Rossi je Rossi".

Nakamoto: "Největším soupeřem bude Lorenzo"
Dle japonského ředitele závodního oddělení HRC Shuheie Nakamota bude největší překážkou ke splnění jeho snu, tedy získání posledního historického titulu mistra světa v kubatuře do 800 ccm  některým z jezdců na motocyklech japonského giganta Honda, mistr světa Jorge Lorenzo.


Španěl Lorenzo byl v sezóně 2010 dominantním jezdcem kubatury MotoGP a ziskem rekordního počtu mistrovských bodů se stal mistrem světa. "Nejtěžším soupeřem bude Lorenzo", říká jasně Nakamoto.


Ovšem nelze dělat účet bez hostinského a tak má tento japonský boss mezi největšími soupeři i Valentina Rossiho a nechce se vůbec nechat zaslepit prvním testem italského ex-šampióna na motocyklu Ducati: "Rossi je prostě Rossi. Myslím si, že Jorge, Valentino, Dani (Pedrosa) a Casey (Stoner) budou ti jezdci, kteří utvoří i příští rok Top 4 a mezi sebou také rozhodnou o titulu. K nim je nutno připočítat ještě Andreu (Dovizioso) a také Marca (Simoncelli), kteří se jistě přiblíží absolutní špičce a možná pojedou v jednotlivých závodech o podium nebo dokonce i o vítězství" řekl Nakamoto pro motorsport-magazin.com. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist