Nakamoto: "Bez týmové režie"

Dle viceprezidenta HRC Shuheie Nakamota nepřipadá pro závod v Motegi vůbec v úvahu, že by Casey Stoner musel nějak pomoci Danimu Pedrosovi v jeho boji o titul mistra světa proti Jorge Lorenzovi.

Nakamoto: "Bez týmové režie"
Grand Prix Japonska v Motegi má pro viceprezidenta HRC Shuheie Nakamota daleko větší význam, než jiné závody: "Japonská GP na okruhu Twin Ring Motegi je pro Hondu domácím závodem. Dani Pedrosa zde vloni vyhrál a já doufám, že se mu to podaří i letos. Ovšem Jorge Lorenzo má na něho náskok 33 bodů a do konce sezony zbývají pouze čtyři závody. Bude proto hodně těžké ho dohnat. Ovšem v závodech se může stát cokoliv a nikdy nemůžeš vědět, jak to dopadne".
Ve 14 závodech sezony 2012 vyhrála Honda celkem osmkrát, tedy víc než polovinu: "To nám dává velkou příležitost, stát se mistry světa jak v soutěži konstruktérů (vede Honda se ziskem 312 bodů před Yamahou s 306 body - pozn. Bosso), tak také týmů (Repsol Honda má 460 bodů, druhá Yamaha Factory Racing pouhých 378 - pozn. Bosso). Casey by měl být v Japonsku už nazpět a já chci, aby Honda v posledních čtyřech závodech obsadila vždy obě první místa. Dani před Caseym nebo Casey před Danim", říká zcela otevřeně Nakamoto svou taktiku pro zbytek sezony. Ovšem lídr šampionátu Jorge Lorenzo udělá jistě vše proti tomuto plánu Hondy.
"Nebude ale žádná týmová režie v tom smyslu, že by měl Dani nějakou výhodu v boji o titul mistra světa. Ačkoliv Caseyho návrat nebude jistě jednoduchý. tak já sám si přeji, že uvidíme zajímavé souboje celé trojice a na konci Dani porazí Caseyho a Jorgeho a stane se mistrem světa", nezakrývá Nakamoto nijak své přání.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist