Na křesle pro hosta pan Karel Abraham! (2.)

Povzbuzen optimistickými – tedy většinou – názory v diskuzi jsem se vypravil během včerejšího dopoledne do „jámy lvové“, tedy přímo za panem Karlem Abrahamem. Chtěl jsem s ním probrat celý článek a hlavně se ho zeptat, zda by taková beseda byla vůbec možná. Chcete slyšet výsledek? Je absolutně pozitivní! Beseda totiž bude!

Na křesle pro hosta pan Karel Abraham! (2.)
Pana Karla Abrahama jsem v Brně – pochopitelně po předchozím telefonním ohlášení - zastihl v plné přípravě na středeční prezentaci týmu Cardion AB Motoracing královské kubatury MotoGP – o které vás samozřejmě budeme na našem webu live informovat – kdy se v brněnském týmu interně řešily poslední detaily designu motocyklu Ducati Desmosedici GP11 a další maličkosti, aby bylo ve středu při oficiální prezentaci Abajova motocyklu opravdu vše Top!


Když jsem vysvětlil brněnskému manažerovi svůj záměr, tak mě hodně mile překvapil svým názorem: „Pokud si pane Mikšíku myslíte, že to pomůže a motocykloví fanoušci a sportovní veřejnost si bude moci udělat konečně představu o těch problémech, které jste v článku vyzdvihl, tak nebudu litovat času a klidně tomu obětuji některý víkendový den“ a ještě dodal: „Nechci ale, aby to bylo formou on-line nebo dle předem daných otázek. To by totiž vypadalo jako předem připravená akce. Prostě ať každý přijde a ptá se na to, co ho vlastně zajímá a v čem nemá jasno, nebo na to, o čem se na různých webech spekuluje“.


A tak jsem jen poděkoval, omluvil se, že zdržuji a nyní už záleží jen na mně, abych našel v Brně pro začátek února vhodný sál – pro 200? motocyklových fanoušků a jen doufal, že přijdou opravdu všichni, kteří už v anketě projevili zájem a vezmou s sebou i některé další. 

V nejbližších dnech vás budu pochopitelně informovat, o termínu a detailním místě této naší motocyklové „besídky zvláštní školy“. 

Už dnes ale mohu dopředu říci, že to bude určitě v první polovině února a také to, že ten sál v Brně bude dostupný opravdu všem zájemcům.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 17x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist