MotoGP: Tým WTR je už kompletní

Ačkoliv tým WTR San Marino pochází, jak už samotný název říká, ze San Marina, tak za něho v letošním roce pojedou dva Francouzi.

MotoGP: Tým WTR je už kompletní
Tým WTR San Marino už zná své oba dva jezdce na sezónu 2010: Francouz Johann Zarco pojede ve třídě do 125 ccm, jeho krajan Valentin Debise ve třídě Moto2.

Ačkoliv je tento tým WTR přímo ze San Marina v blízskosti Rimini, tak bude mít v sezóně 2010 100% jezdecké obsazení z Francie: Johann Zarco (MS 2009 - 20.) bude absolvovat v tomto týmu už svou druhou sezónu, Valentin Debise pak bude debutovat. 


Zarco pojede, stejně jako v roce 2009, na motocyklu Aprilia RSW: "Bohužel jsem v roce 2009 mnohokrát spadl", říká 19-ti letý jezdec: "Ale nyní znám dobře jak motocykl, tak především všechny okruhy. V celkové klasifikaci bych se chtěl umístit do Top-5."


Pilot Moto2 Valentin Debise (17) jel v minulé sezóně s motocyklem Honda RS 250 ve francouzském týmu CIP světový šampionát do 250 ccm. Sezónu dokončil jako 21. se ziskem 18 bodů. Nejlépe se umístil jako 13. (Le Mans, Indianaplois, Estoril, Sepang). Debise pojede hliníkové šasí CRP z Modeny. Původně uvažovaný jezdec Claudio Corti - vícešampion litrových stocků - má totiž namířeno do týmu Forward Racing jako spolujezdec Julesa Cluzela.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist