MotoGP: Startovní listina Moto2

Ve startovní listině Moto2 najdeme celkem 38 jezdců, jedno volné místo a 2 náhradníky. A pochopitelně i čísla "17" a "52", tedy české jezdce Karla Abrahama a Lukáše Peška.

MotoGP: Startovní listina Moto2
Celkem 39 jezdců na motocyklech 12-ti různých firem, to je pozvánka na kubaturu, která od letošního roku nahradí dvěstěpadesátky. 


Se svým tradičním číslem "17" pojede Karel Abraham z českého týmu Cardion AB Motoracing na motocyklu italské produkce RSV. 


V italském týmu Matteoni Racing pojede s "52" Lukáš Pešek na motocyklu japonské výroby Moriwaki.

Startovní listina třídy Moto2

  2 GABOR TALMACSI (H) SPEED UP APRILIA - FTR Moto
  4 STEFAN BRADL (D) VIESSMANN KIEFER RACING - SUTER MMX
  5 JOAN OLIVE (E) JACK&JONES BY BANDERAS PROMO - HARRIS
  6 ALEX DEBON (E) TEAM AEROPORT DE CASTELLO AJO - FTR Moto
  7 AXEL PONS (E) PONS RACING PONS - PONS KALEX
  9 KENNY NOYES (USA) JACK&JONES BY BANDERAS PROMO - HARRIS
10 FONSI NIETO (E) G22 HOLIDAYGYM - MORIWAKI
12 THOMAS LÜTHI (CH) INTERWETTEN MORIWAKI RACING - MORIWAKI
14 RATTHAPARK WILAIROT (THAI) THAI HONDA-SAG - SUTER MMX
15 ALEX DE ANGELIS (RSM) SCOT RACING TEAM - SCOT NGS
16 JULES CLUZEL (F) FORWARD RACING - SUTER MMX
17 KAREL ABRAHAM (CZ) CARDION AB MOTORACING - RSV
24 TONI ELIAS (E) GRESINI RACING MOTO2 - MORIWAKI
25 ALEX BALDOLINI (I) CARETTA TECHNOLOGY RACE DEPT -  ICP
29 ANDREA IANNONE (I) SPEED UP APRILIA  - FTR Moto
35 RAFFAELE DE ROSA (I) TECH 3 RACING - TECH 3
37 FABRICIO PERREN (ARG) KINO RACING - BQR-MOTO2
39 ROBERTINO PIETRI (VEN) ITALTRANS S.T.R. - SUTER MMX
40 SERGIO GADEA (E) PONS RACING - PONS KALEX
41 ARNE TODE (D) RACING TEAM GERMANY - SUTER MMX
44 ROBERTO ROLFO (I) ITALTRANS S.T.R. - SUTER MMX
45 SCOTT REDDING (GB)) MARC VDS RACING TEAM - SUTER MMX
48 SHOYA TOMIZAWA (J) TECHNOMAG-CIP - SUTER MMX
52 LUKÁŠ PEŠEK (CZ) MATTEONI C.P. RACING - MORIWAKI
53 VALENTIN DEBISE (F) WTR SAN MARINO TEAM - ADV
55 HECTOR FAUBEL(E) HONDA-SAG - SUTER MMX
56 VLADIMIR LEONOV (RUS) VECTOR KIEFER RACING - SUTER MMX
59 NICOLA CANEPA (I) SCOT RACING TEAM - SCOT NGS
60 JULIAN SIMON (E) MAPFRE ASPAR TEAM - RSV
61 VLADIMIR IVANOV(RUS) GRESINI RACING MOTO2 - MORIWAKI
63 MIKE DI MEGLIO (F) MAPFRE ASPAR TEAM - RSV
71 CLAUDIO CORTI (I) FORWARD RACING - SUTER MMX
72 YUKI TAKAHASHI (J) TECH 3 RACING - TECH 3
75 MATTIA PASINI (I) JIR MOTO2 - TSR
76 BERNAT MARTINEZ (E) BLUSENS BQR - BQR-MOTO2
77 DOMINIQUE AEGERTER (CH) TECHNOMAG-CIP - SUTER MMX
88 YANNICK GUERRA (E) G22 HOLIDAYGYM - MORIWAKI
95 MASHEL AL NAIMI (QAT) BLUSENS BQR - BQR-MOTO2
TBA - JIR MOTO2 - TSR

Rezerva:
13 ANTHONY WEST (AUS) MZ RACING TEAM - MZ
27 VINCENT LONBOIS (B) MARC VDS RACING TEAM - SUTER MMX

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.80
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist