MotoGP: Sedmá Honda ano, ale kam a komu?

Dle nejnovějších info z Down Under je schopna HRC dodat do kubatury MotoGP ještě jeden motocykl Honda. Ale komu a do kterého týmu?

MotoGP: Sedmá Honda ano, ale kam a komu?
Tým Scot - MOL jezdil letos jeden z motocyklů Honda a to nejdříve s Takahashim a později s Talmacsim. Výkony maďarského jezdce však zůstaly za vším očekáváním i zřejmě proto, že...... většina současných pilotů MotoGP přešla do této nejsilnější kubatury ze dvěstěpadesátek a "Talma" prakticky přímo ze stopětadvacítek (nepočítaje-li úplný začátek této sezóny a jeho epizodu ve stáji BalatonRing).

A jelikož Honda je s výkony maďarského ex-mistra světa hodně nespokojena a ani samotný Talmacsi nemá moc chutí v MotoGP dále pokračovat - což ostatně sám zdroji hodně blízkému našemu servru potvrdil v Estorilu - a chce odejít do Moto2, kde se opět může na kvalitním závodním materiálu prosadit na stupně vítězů, tak by v úvahu přicházel už pouze


Alex de Angelis ze San Marina. Ten stejný jezdec by ale mohl jezdit tuto sedmou Hondu v druhém týmu, který má o tento motocykl eminentní zájem, tedy italská stáj LCR - Honda. 

Ovšem "Radio Paddock" z Melbourn hlásí, že britská televize BBC a Dorna by velmi rády,  kromě samých Španělů a Italů, viděly v MotoGP i jiné národnosti. "Povinný" Japonec se už do startovní listiny dostal (Aoyama) a tak chybí ještě jezdec z Anglie. A tím by po nuceném odchodu Jamese Toselanda do superbiků mohl být nový britský šampion v superbicích Leon Camier !!!, ten ovšem pouze v případě týmu LCR Honda. 

Zároveň už také v Austrálii nikdo nevěří tomu, že by jel v MotoGP v roce 2010 tým Hayate s motory Yamaha, stejně jako samotní Italové nevěří vstupu nové italské stáje FB Corse nebo španělského týmu Inmotec z Pamplony.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist