MotoGP: FB Corse bude testovat v Misanu

Po absolvování testů ve Valencii, které byly pro nový tým FB Corse jakousi generální zkouškou pro případný start v závodech MotoGP, se nyní tato stáj v sedle s australským jezdcem Garry McCoyem, bude připravovat na okruhu Misano Adriatico.

MotoGP: FB Corse bude testovat v Misanu
Po ukončení testů na okruhu "Autodromo Ricardo Tormo" ve Valencii, se tým FB Corse přestěhoval do Itálie do Misana, kde bude pokračovat v dalším vývoji motocyklu a to společně s firmou Oral Engineering. Tentokráte bude poprvé použita i elektronika, kterou tento tým při úvodním testování ve Valencii na svém tříválci nepoužil. 


Dorna a FIM povolili tomuto týmu další testování, než dojde k dalšímu oficiálnímu testu, kterým bude oficiální simulace závodního zatížení. Teprve potom může být tým připuštěn k závodu na okruhu Jerez de la Frontera. Pokud se tento cíl nepodaří týmu splnit, tak zároveň také odpadá pozdější teoretický vstup do sezóny 2010. 

Ačkoliv tým FB Corse ve své prohlášení původně velmi hrdě prohlásil, že už jsou členy startovní listiny MotoGP na rok 2010, tak nyní své prohlášení oficálně upravil takto: 

"Tým FB Corse chce po jednání s delegáty Dorny jasně prohlásit, že se tým společně s delegáty Francem Uncinim a Oscarem Gallardem rozhodli, pokračovat ve vývoji FB01 až do závodu MotoGP v Jerezu, aby tento motocykl byl konkurence schopný", a dále se v prohlášení praví, že: "Na základě velmi malého časového období do závodu v Kataru a v Japonsku musí FB Corse ukázat před prvním evropským závodem v oficiálním testu, závodní simulaci, tedy konkurence schopnost.", tolik z prohlášení stáje FB Corse k aktuální situaci.
 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist