Moto2: Za Tech3 oficiálně Takahashi a De Rosa

Dnes byli oficiálně oznámeni jezdci stáje Tech3 pro rok 2010 a pro novou kubaturu Moto2. Jsou to Yuki Takahashi a Raffaelel de Rosa.

Moto2: Za Tech3 oficiálně Takahashi a De Rosa
Už dříve před oznámením své sestavy říkal týmový šéf Hervé Poncharal, že rozhodně nemá nouzi o jezdce, spíše je problém si správně vybrat. 


A k výběru říkal: "Jelikož je hodně sponzorů z Itálie, tak jedním z jezdců bude Ital a nejlépe ten, který přinese peníze. A tím druhým některý z volných jezdců MotoGP", a přesně dle tohoto rozdělení vznikla následující dvojice: 


Yuki Takahashi z Japonska  - vítěz dvou závodů Grand Prix dvěstěpadesátek a na začátku letošní sezóny pilot v MotoGP týmu Scot Racing Honda


Raffaele de Rosa z Itálie - vítěz soutěže ""Rookie of the Year" a 6. jezdec MS v žebříčku dvěstěpadesátek.

Francouzský tým Tech3 bude v nové kubatuře Grand Prix Moto2 používat své vlastní šasí a nově do týmu přichází také Lorenzův ex-šéf, Daniele Romagnoli, jako šéfmechanik pro De Rosu. Šéfmechanikem Takahashiho bude naopak Gary Reinders, který předtím pracoval pro Toselanda. A jelikož Ben Spies si s sebou vzal už z AMA a později z WSBK Toma Housewortha, tak byl Reinders vlastně přebytečný. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist