Moto2 - testy ve Valencii, 2. den

Druhým dnem pokračovaly ve Valencii testy kubatury Moto2. A pole jezdců bylo hodně "různobarevné", pokud se to tak dá nazvat. Dle hodně neoficiálních časů byl opět nejrychlejším Anthony West na "MZ".

Moto2 - testy ve Valencii, 2. den
Čtvrteční den byl na okruhu Ricarda Torma ve znamení testování několika nových jezdců a také toho, že si jezdci vyzkoušeli i jiné motocykly, nebo naopak si je mezi sebou vyměnili. 
Mezi novými jsme zde viděli španělského jezdce Davida de Geu s BQR a hlavně našeho Karla Abrahama s FTR.
Francouz Mike Di Meglio jezdil se šasím Suter vybaveným motorem Yamaha YZF R6, zatímco Julito Simón, Raffaele de Rosa, Sergio Gadea a Roberto Rolfo použili svých včerejších motocyklů. Německý Kalex si dopoledne mezi sebe dělili jezdci týmu Sito Ponse Sergio Gadea a Axel Pons, zatímco odpoledne na něm kroužili střídavě Julito Simon, Mike Di Meglio, Hector Faubel a také český jezdec Karel Abraham.
Po odchodu? Aprilie ze světa Moto2 nevědí některé ex-týmy Aprilie s jakým materiálem vlastně pojedou a některé dokonce musely tyto testy vynechat, jako třeba SpeedUp (jezdci Gabor Talmacsi a Andrea Iannone). 

 A je zajímavostí, že ačkoliv byly testy Moto2 původně plánovány pouze na dva dny, tak se bude testovat i dnes. A zřejmě přibudou i někteří noví jezdci, jako třeba Jules Cluzel z týmu Forward (ex-Hayate). 

Australan Anthony West na MZ byl nejrychlejší i během druhého dne testování, ale jak jsem již napsal, používá Anthony West klasický supersportový motocykl Honda se kterým skončil v MS WSSP v Top 7 a nyní se jmenuje MZ.

Moto2 - testy ve Valencii, 2. den (dostupné časy)


1. Anthony West (AUS-MZ) 1:37,4
2. David de Gea (SPA-BQR) 1:37,6
3. Roberto Rolfo (ITA-Suter MMX) 1:37,7
4. Julian Simon (SPA-BQR) 1:37,7 a na Kalexu 1:38,1
5. Mike di Meglio (FRA-Kalex) 1:38,4.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist