Moto2: Podiové ohlasy po Jerezu

Další španělské vítězství zásluhou Toni Eliase, druhé místo Shoy Tomizawy jen potvrdilo, že to nebyla v Qataru žádná náhoda a na podium se vrátil po delší době Thomas Lüthi.

Moto2: Podiové ohlasy po Jerezu
Teprve poslední kolo rozhodlo o vítězství Toniho Eliase


Toni Elias (1.)
"Je to perfektní. Když jsem přestoupil do Moto2, tak jsem hodně zariskoval. Pak jsem se dokonce ještě před začátkem sezóny zranil. Takže to vše neběželo podle mého plánu. Ale dnešek vše napravil. Patřím k favoritům na titul mistra světa a tak by to mělo i zůstat".


Shoya Tomizawa (2.)
"Na protilehlé rovince jsem havaroval a přitom mně vytekl na trať olej, na kterém hodně jezdců uklouzlo. To mě hodně mrzí a chtěl bych se za to omluvit. Ovšem kvůli výsledku jsem nyní hrozně štastný".Tom Lüthi (3.)
"Byl to hodně tvrdý závod. Moto2 je totiž opravdová válka. Po prvním startu jsem si myslel,  že je to už na hraně bezpečnosti. Po druhém startu to bylo lepší, mohl jsem bez problémů akceptovat tempo vedoucí skupiny. Pak jsem se chtěl usadit na delší dobu na špici, ale soupeři měli stejný záměr. Následovalo několik pěkných předjížděcích manévrů a nakonec jsem moc šťastný za první podiové umístění".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist