Moto2: MZ potvrzena

"Východoněmecký" tým MZ Racing byl dodatečně doplněn do startovní listiny nové kubatury Moto2. Jezdcem je celkem dle očekávání australský pilot Anthony West.

Moto2: MZ potvrzena
Šéfovi závodního týmu MZ Racing Martinu Wimmerovi bylo telefonicky ze Španělska potvrzeno, že se tato německá stáj s jezdcem Anthony Westem z Austrálie může zúčastnit letošního mistrovství světa kubatury Moto2. 


Závodní rozpočet tohoto týmu je dle Wimmera a jeho partnera Ralfa Waldmanna zajištěn a tým, který se velmi pozitivně prezentoval na testech IRTA ve Valencii a v Jerezu, se zúčastní také závěrečného testu IRTA v Jerezu (27. - 29. března) a dále pochopitelně úvodního závodu v Losailu - 11. dubna. Jak už jsme psali, tak australský jezdec podepsal smlouvu na rok 2010 s tímto týmem už minulou středu a uváděný rozpočet týmu je 500 000 Euro.


Závodní oddělení MZ má momentálně 26 spolupracovníků a vede ho obchodní ředitel Martin Wimmer a závodní ředitel Ralf Waldmann, tedy ex-jezdci a vítězové závodů Grand Prix: "Byli jsem zajedno v tom, že pokud bychom nedostali stabilní místo v seriálu Grand Prix, tak bychom jeli španělský šampionát a některé závody na wild card", říká Martin Wimmer. 


MZ Racing a jezdec Anthony West - pojede s číslem "8" - tak dostali původní místo týmu "Kino Racing" s argentinským jezdcem Fabriciem Perrenem (21 let), neboť tento projekt nebyl realizován.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist