Místo Nemetha pojede Aleix Espargaro

Zraněného maďarského jezdce Balasze Nemetha nahradí v Assenu španělský pilot Aleix Espargaro, letos se koncentrující především na vývoj nového motocyklu Moto2.

Místo Nemetha pojede Aleix Espargaro
V týmu Balatonring pojede tedy nyní další jezdec, v letošní sezóně už čtvrtý! Po ex-mistru světa Gaboru Talmacsim z Maďarska, Španělovi Angelovi Rodriguezovi a dalšímu Maďarovi Balaszovi Nemethovi, dostane nyní šanci jet motocykl Aprilia LE, tu továrnu po Talmacsim jede totiž Francouz Mike di Meglio, další Španěl Aleix Espargaro. Představovat tohoto španělského jezdce, vloni ještě v týmu Lotus Aprilia jako stabilního jezdce této kubatury seriálu MotoGP, by bylo nošení dříví do lesa. Starší bratr Pola Espargara - továrního jezdce Derbi ve třídě do 125 ccm - vedl vloni v Assenu poprvé mistrovský závod dvěstěpadesátek!, a v tabulce MS skončil v posledních třech sezónách následovně: 19. - 15. - 12. (v letech 2006 - 2008). Přičemž jeho nejlepším umístěním bylo 5. místo na GP Malajsie 2008.

A jsme jen zvědavi, v jakém týmu se nakonec na Dutch TT objeví Ital Mattia Pasini, ještě v Barceloně jezdec týmu Toth Aprilia.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist