Místo Hiro Aoyamy v roce 2011 Toni Elias?

Hodně mizernou sezónu zažívá japonský mistr světa dvěstěpadesátek, Hiro Aoyama. Nejdříve měl Rookie kubatury MotoGP těžký pád ve warm Upu na Silverstone, nyní mu dokonce hrozí, že ztratí místo ve stáji pana Daniela Eppa na příští rok.

Místo Hiro Aoyamy v roce 2011 Toni Elias?
Rakouská sázková kancelář Interwetten - tedy tipy Online - nebude už v roce 2011 nadále podporovat tým Interwetten Paddock GP v kubatuře MotoGP s jezdcem Hiroshi Aoyamou.  

"V Moto2 (jezdec Thomas Lüthi) zůstává Interwetten i nadále, o sponzoringu Marcela Schröttera ve 125 ccm se doposud nerozhodlo a bude rozhodovat, zda týmový manažér Terrell Thien dá financování tohoto týmu dohromady. ", říká Daniel Epp.


V každém případě ale musí tým královské kubatury MotoGP-Honda najít nového sponzora. "Potřebujeme sponzorskou částku 3 miliony Euro. Se zbytkem nám pomůže Dorna a HRC. Máme na to ještě celý říjen. Musíme ale také snížit týmové výdaje, to je jasné. Nevidím ale vše růžovýma brýlema a už vůbec nejsem romantik. Takže jistota, že pojedeme dále, vůbec neexistuje! Buď se nám podaří dostat vše dohromady v jeden dobrý balíček, nebo tento tým přestane existovat! A ačkoliv bych sám chtěl jet i nadále s Hiroshi Aoyamou, tak je mně jasné že sehnat v Evropě peníze pro tohoto Japonce není tak jednoduché. Proto je jistě téma Toni Elias ze Španělska!", vysvětlil celou situaci Dani Epp, tedy manažér týmu.  

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist