Marc Márquez: Pád a první závodní délka

Rookie MotoGP dnes poprvé havaroval a tak to pro něho byl zbytečně vzrušující poslední testovací den.

Marc Márquez: Pád a první závodní délka
Motorka je už pokřtěná: Marc Márquez poprvé při svém ježdění s motocyklem MotoGP upadl, když mu u 260 HP silné Hondy RC213V uklouzlo přední kolo, naštěstí se vše obešlo bez zranění: "Bylo to jen uklouznutí, když jsem brzdil a ustřelilo mně přední kolo", vysvětlil důvod svého pádu 20-letý Španěl. S novou kombinézou potom absolvoval mistr světa Moto2 odpoledne také 20 kol dlouhou závodní simulaci a čtvrteční test pak dokončil se čtvrtým nejlepším časem.

  

"Celkově ale musím být s testem spokojený, a to i přes ten dnešní pád. Jsem velmi šťastný, že jsem dosáhl během tří dnů takové výsledky. Očekávali jsme od tohoto testu, že se budu snažit zajíždět pravidelné časy a to jsme dosáhli. Navíc jsem byl schopen se den ode dne zlepšovat",
řekl po skončení testů Marquez.
Tento supertalent ale cestuje domů i s velmi dobrým pocitem, že se mu podařilo bez problémů zvládnout závodní simulaci: "To bylo hodně důležité. Pomohlo mně to porozumět více této kubatuře a tomuto motocyklu. Kromě toho tato simulace přinesla týmu obrovskou řadu informací, které využijeme při příštím testu".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist