Lüthi: Situace není vůbec jednoduchá

Švýcarský jezdec Thomas Lüthi rozhodně nesplňuje předpoklady, které by jako ex-mistr světa a tovární jezdec Aprilie, splňovat měl. O možných důvodech se dočtěte v následujících řádcích.

Lüthi: Situace není vůbec jednoduchá
  • Od Grand Prix České republiky se švýcarský ex-mistr světa Thomas Lüthi pohybuje v kvalifikacích mezi pozicemi 13. - 15., takže do závodu samotného vyjíždí vždy ze 4. řady.
  • Kvůli motorce Mattia Pasiniho si třeba nemohl Lüthi vzít na zámořské závody rezervní motorku, nebylo na ni už prostě v kontejneru místo.
  • Rovněž tím ztratil jednoho až dva mechaniky, kteří nyní pracují pro italského jezdce Pasiniho.
  • Komunikace se šéf mechanikem Maurem Nocciolim je už delší dobu na mrtvém bodě.
Jistě tyto 4 body mohou a taky nemusí být důvodem a tedy i důsledkem toho, že Lüthi prostě zdaleka nesplňuje nejen své, ale i týmové očekávání.


"Musím co nejdříve získat znovu ztracené sebevědomí", je si jist Thomas Lüthi: "Musím se prostě vyhrabat z té díry, kde momentálně jsem". 

K tématu nekomunikace se šéfmechanikem Nocciolim říká Lüthi následující poznámku: "Není to jen otázka vzájemné řeči, že si moc nerozumíme. Problém je v tom, že Mauro má svoje myšlenky a názory a ty chce také prosadit. To bylo dobré vloni, když jsem ještě neměl tolik zkušeností, ale letos..Nemohou se hledat chyby jen u jezdce, nýbrž...Se Seppem Schlöglem jsem vyhrál titul mistra světa ve 125 ccm a ten mě plně respektoval!", vysvětluje dále švýcarský tovární jezdec Aprilie. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist