Loris Baz podepsal s Forward Racingem

Francouzský závodník superbikového mistrovství světa Loris Baz pojede v roce 2015 v barvách italského týmu NGM Mobile Forward Racing v královské kubatuře MS silničních motocyklů s litrovým strojem Forward-Yamaha kategorie Open a jeho týmovým kolegou bude německý závodník Stefan Bradl.

Loris Baz podepsal s Forward Racingem
V sobotu tým NGM Mobile Forward Racing oficiálně potvrdil jméno Lorise Baze, jakožto druhého jezdce týmu pro rok 2015, čímž definitivně zkompletoval jezdeckou sestavu pro nadcházející ročník mistrovství světa prototypových motocyklů. Italská stáj tak bude minimálně rok závodit v třídě MotoGP s jezdci Stefanem Bradlem a Lorisem Bazem.

„Jsme rádi, že můžeme v našem týmu přivítat Lorise Baze,“ uvedl šéf stáje Forward Racing Giovanni Cuzari. „Je to mladý jezdec, který v mistrovství světa superbiků předvedl, že je rychlý a chtěli bychom mu dát šanci předvést svůj talent také v MotoGP. Loris bude týmovým kolegou Stefana, takže teď máme velmi mladý tým s jednadvacetiletým Francouzem a čtyřiadvacetiletým zkušeným německým závodníkem.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist