Lorenzův týmový manažér: Opouštím Yamahu

Po skončení této sezóny opustí dosavadní manažér týmu Fiat Yamahy, Daniele Romagnoli, tedy týmový manažér Jorge Lorenza, tuto stáj.

Lorenzův týmový manažér: Opouštím Yamahu
Týmový manažér Jorge Lorenza, Daniele Romagnoli, opustí Yamahu. 
Důvody ale nejsou nějaké rozepře s tímto španělským jezdcem nebo snad vnitřní problémy v týmu. Důvod je jediný, Romagnoli už dále nechce působit jako týmový manažér, nýbrž chce zastávat takovou funkci, která ale zase není u Yamahy v MotoGP momentálně k dispozici, tedy volná.


"Narodil jsem se jako technik, dělal jsem telemetrii a to chci také dělat i v budoucnu. Chci prostě pracovat na motorce v boxu. Jsem samozřejmě rád, že mi Yamaha umožnila pracovat v této funkci, neboť to bylo úžasné. Takové zkušenosti, když bojujeme o titul mistra světa, to se jen tak hladce nezíská. Ale já chci dělat jiný job a ten u Yamahy není volný, neboť Jorge už svého technika má, Ramona Forcadu. A tak jsem se rozhodl po skončení sezony odejít", říká Romagnoli na stránkách GPOne.

Dokonce se zdálo, že týmový manažér Romagnoli už nebude působit v této funkci ani v Sepangu, ale potom v interním rozhovodu ho přesvědčil Lin Jarvis, aby zůstal do konce sezóny 2009. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist