Lorenzovo přivítání v Thajsku

Vícemistr světa královské kubatury Jorge Lorenzo je na PR cestě v Thajsku.

Lorenzovo přivítání v Thajsku
Vícemistr světa MotoGP, Jorge Lorenzo, je na PR cestě pro továrnu Yamaha v jižní Asii. .

Pilot týmu Fiat-Yamaha Jorge Lorenzo navštívil v Bangkoku továrnu Yamaha a potom byl celé odpoledne v největším klubu Yamahy v Bangkoku, "Yamaha Rider Club".

22-letý Lorenzo byl přijat prezidentem thajské továrny Yamaha, Frankem Nagashimou a obchodním ředitelem Praphanem Phornthanavasitem, kteří ho provedli továrnou, ve které je zaměstnáno 3000 lidí. 


Potom absolvoval Lorenzo v kombinéze testovací jízdu s motocyklem Yamaha YZF-R1, která byla zbarvená v barvách Fiat-Yamaha. 800 fanoušků bylo nadšeno, když Španěl předvedl několikrát Burn-out. 

Bylo to poprvé od 16. listopadu, kdy si Lorenzo nechal vyoperovat titanovou destičku z levé klíční kosti, že byl mallorský jezdec opět v sedle motocyklu. 

"Bylo to neuvěřitelné s jakým nadšením mě zde lidé v Bangkoku přijali. Motocyklové závody zde jistě nepatří k nejpopulárnějším sportům, ale ekonomicky je motocyklový průmysl jedním z nejhlavnějších. Nyní cestujeme dále do Indonésie, jsem zvědav, co mě tam čeká", řekl vícemistr světa MotoGP Jorge Lorenzo. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.25
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist