Lorenzo vyměnil značku helmy HJC za Shark

V pondělí Jorge Lorenzo oznámil změnu značky helmy pro nadcházející sezonu. To znamená, že titul mistra světa již nebude obhajovat s HJC, ale s francouzskou značkou Shark s níž má spolupracovat minimálně příští tři roky. Potvrdily se tak již dříve avizované spekulace ohledně Španělovy snahy přejít k jinému výrobci.

Lorenzo vyměnil značku helmy HJC za Shark

Úvod sezony 2015 nebyl pro Jorge Lorenza v Kataru ideální, když se mu během závodu uvolnila vycpávka helmy a částečně mu zakryla hledí. Později v sezoně pak při klání na Silverstonu došlo k zamlžení hledí helmy a to už se Španěl zřejmě rozhodl, že zkusí štěstí někde jinde.

Francouzský výrobce Shark Lorenzovi připraví řadu Race-R Pro a úřadující mistr světa tak vstoupí mezi skupinu jezdců, jenž značku Shark již delší dobu úspěšně používá, což je například Aleix Espargaró, Scott Redding nebo ve WSBK Tom Sykes. Pro značku Shark je nicméně spolupráce s Jorge Lorenzem návratem mezi jezdeckou elitu.

„Jsem velmi pyšný, že do nadcházející sezony nastoupím s tak prestižní značkou jako je Shark, jenž má v MotoGP dlouhou historii,“ uvedl Jorge Loreno. „Pro mě to představuje ohromnou výzvu a jsem si jistý, že společně vytvoříme skvělý tým. Doufám, že dokážu opětovat důvěru, které se mi dostalo nějakými výraznými úspěchy.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.60
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist