Lorenzo: Splněný dětský sen

Většina motocyklových fanoušků zná Jorge Lorenza třeba tak, jak je na tomto snímku. Ale i velké motocyklové hvězdy mohou mít svá dětská přání, které se jim splní až později...

Lorenzo: Splněný dětský sen
Hvězda MotoGP, Jorge Lorenzo, bude hrát ve dvoudílném seriálu španělské TV ze 17. století. Tento film se jmenuje "Aquila Rossa", nebo-li "Červený orel". 


Tovární jezdec Yamahy bude hrát roli Francisco Levigata, legendárního španělského hrdiny ze 17. století.


Pro Lorenza to znamená splnění "dětského snu", jak se sám vyjádřil: "Být hercem je ovšem hodně těžké, a to i přesto, že jsem v posledních čtyřech měsících absolvoval speciální herecký kurs. Jelikož se ale vše snažím dělat na 100%, tak musím říci, že se jako herec necítím tak jistě, jako na motocyklu MotoGP". 


Levigato alias Lorenzo je v tomto seriálu kromě jiného i filmovým soupeřem herce Javiera  Gutiérreze, který hraje roli Satura: "Lorenzo je opravdový profesionál a mohl by se uplatnit i v tomto povolání", řekl známý španělský herec Gutiérrez. 


A Lorenzo samotný s úsměvem říká: "V každém případě byl Satur o něco tvrdší soupeř než Valentino Rossi", a pak úplně vážně dodal: "Jelikož ale nejsem v MotoGP žádnou legendou, tak se v první řadě budu koncentrovat na závodění." 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.20
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist