Lorenzo prodloužil o 1 rok u Yamahy

Jedna z nejdůležitějších tajenek přestupů letošního léta se dnes vyřešila. Jorge Lorenzo zůstává u Yamahy.

Lorenzo prodloužil o 1 rok u Yamahy
Budoucnost Jorge Lorenza se tak. minimálně na 1 rok, totiž vyřešila!


Mezi rozhodnutím - nejlepší současný motocykl nebo lukrativní nabídka za přestup - se Mallorčan Jorge Lorenzo rozhodl pro první, tedy sportovní variantu.


Stáj Fiat Yamaha tak pojede i v sezóně 2010 ve složení Valentino Rossi a Jorge Lorenzo. 

"Jsem velmi šťastný, že jsem se rozhodl takto" řekl Jorge Lorenzo po oznámení, že zůstává u Yamahy. "Dnes je to pro mě velmi dobrý den a já jsem rád, že jsem se rozhodl takto. Bylo to pro mě velmi důležité rozhodnutí a k tomu jsem potřeboval čas.", dodal současný druhý muž královské kubatury Lorenzo a poděkoval také pánům Linu Jarvisovi a Masao Furusawovi, kteří vždy dodrželi dohodnuté slovo.


Také manažér továrního týmu Yamaha Lin Jarvis byl velmi spokojený: "Doufáme, že Lorenzo zůstane ještě i další roky u Yamahy. Jorge už dávno ukázal svůj talent, své schopnosti stále se zlepšovat a učit a během roků 2008 a 2009 předvedl výborné výkony a schopnost závodit na té nejvyšší úrovni. Nepochybujeme o tom, že je v jeho možnostech, stát se jednou mistrem světa MotoGP. A jsme hrdi na to, že zůstává u Yamahy, ačkoliv měl velmi dobré nabídky od našich konkurentů", doplnil Lorenzovo rozhodnutí Jarvis a dále řekl, že tím, že je dána konečná sestava jezdců na rok 2010, bude opět stát v popředí práce a všichni se opět soustředí na mistrovství světa, kde jsou Rossi a Lorenzo stále na prvním a druhém místě.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.21
Známkováno: 14x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist