Kvůli otoku zápěstí musel Hayden k lékaři

Američan Nicky Hayden dokončil španělskou Grand Prix na jedenáctém místě, což byl druhý nejlepší výsledek pro jezdce kategorie Open, ale následný pondělní test královské kubatury MotoGP už na jihu Španělska Američan neabsolvoval, protože měl od soboty bolestivý otok na pravém zápěstí.

Kvůli otoku zápěstí musel Hayden k lékaři
Jezdec týmu Drive M7 Aspar Nicky Hayden ve Španělsku řešil problémy s otokem zápěstí, které mu operovali v roce 2013 a právě během čtvrtého závodního víkendu sezony v Jerezu mu ruka nepříjemně natekla, protože tam došlo zřejmě k nějakému zánětu.

Američan už v sobotu musel za lékaři Mobilní kliniky a po návratu do Spojených států zamířil za svým lékařem na podrobné vyšetření, které je směrem k jeho účasti v Grand Prix Francie pozitivní. „Doktoři mi v Kalifornii v podstatě potvrdili to, co už řekli lékaři Mobilní kliniky a po pár vyšetřeních a rentgenech to nevypadá nijak vážně,“ potvrdil Nicky Hayden.
„Vypadá to, že jsem si zápěstí během kvalifikace nějak podráždil, třebaže teď není přesně jasné, co způsobilo zánět kloubu, který byl bolestivý a způsobil otok ruky,“ pokračoval Američan. „Provedli mi nějaké ošetření, dali injekce a teď už je to o léčbě a odpočinku, aby se to do Le Mans zahojilo. Věřím, že to bude brzy v pořádku. Teď už jsem doma a připravuji se na Le Mans.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist