Konica Minolta Honda před Misanem

Do rozhodující fáze letošní sezóny MotoGP vstupuje i tým Konica Minolta Honda, který by rád v Misanu zaútočil na lepší výsledek.

Konica Minolta Honda před Misanem
Dvě desáté místa z prvních dvou závodů této sezóny (Doha, Jerez), tak to jsou dva nejlepší výsledky týmu Konica Minolta Honda. Od angažmá japonského jezdce Shinyi Nakana si představitelé týmu jistě slibovali lepší výsledky, nicméně motocykl s pneumatikami Michelin nechce komunikovat, a tak závod od závodu získává italský tým stále horší a horší výsledky. Zvrat v sezóně si pánové plánují před každým závodem, nejinak tomu je i nyní, kdy je na programu italské Misano.
Gianluca Montiron – manažer týmu
Test v Brně pro nás byl zásadní v otázce získání dat pro finální část sezóny. S novými díly je nyní naše očekávání vyšší než v minulosti. Nějaký čas nám ovšem zabere získání dat od nových dílů a následnému zlepšení nastavení. Shinya není schopen tvrdě jezdit kvůli vibracím předního kola, budeme proto doufat, že v Misanu se tento problém neprojeví. Zajímavostí je, že okruh je pro všechny nový. Měl by to být proto pro všechny fanoušky vzrušující víkend.
Shinya Nakano – 17. místo v MotoGP 2007 (31 bodů)
Test po brněnském závodě byl pro nás velmi důležitý, doufáme v pokračování tvrdé práce i v Misanu. Nenašli jsme řešení pro odstranění vibrací předního kola, ale alespoň jsme našli několik zlepšení v základním nastavení motocyklu, které by nám mohly pomoci až přijedeme do Misana. Vypadá to zajímavě, hlavně protože při prvním tréninku bude ten okruh pro všechny zcela nový.
Giulio Bernardelle – technický ředitel
Test v Brně byl velmi důležitý, potřebovali jsme odzkoušet nové díly ještě před příjezdem do Misana. Tento okruh byl kompletně zrenovovaný a je zcela jiný než ten, na kterém se zde jezdilo Grand Prix naposledy. Čas na tréninky je krátký, proto bylo důležité porozumět stroji ještě před Misanem, kde všechen čas bude věnovaný naučení nového okruhu, pro který nemáme žádná data. Je dobře, že budeme mít v pátek delší trénink. Okruh bude nový pro všechny, je zde proto naděje na získání lepšího výsledku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist