Konečná startovní listina třídy 125 ccm

FIM minulý týden představila ve spolupráci s promotérem šampionátu Grand Prix společností Dorna Sports konečnou podobu startovních listin letošního mistrovství světa, doslova přecpaná bude třída 125 ccm, kde se k závodu může postavit až 44 jezdců.

Konečná startovní listina třídy 125 ccm
  1.- Thomas Lüthi (SWI) Elit Caffe Latte, Honda
  6.- Joan Olive (SPA) SSM Racing, Aprilia
  7.- Alexis Masbou (FRA) Malaguti Ajo Corse, Malaguti
  8.- Lorenzo Zanetti (ITA) Skilled I.S.P.A. Racing Team, Aprilia
  9.- Michael Ranseder (AUT) Red Bull KTM Junior Team, KTM
10.- Angel Rodriguez (SPA) 3C Racing, Aprilia
11.- Sandro Cortese (GER) Elit Caffe Latte, Honda
12.- Federico Sandi (ITA) SSM Racing, Aprilia
14.- Gabor Talmacsi (HUN) Humangest Racing Team, Honda
15.- Michele Pirro (ITA) WTR Blauer USA, Aprilia
16.- Michele Conti (ITA) Valsir Seedorf Racing , Honda
17.- Stefan Bradl (GER) Red Bull KTM Junior Team, KTM
18.- Nicolas Terol (SPA) Derbi Racing, Derbi
19.- Alvaro Bautista (SPA) Master - MVA Aspar Team, Aprilia
20.- Roberto Tamburini (ITA) Matteoni Racing, Aprilia
21.- Mateo Tunez (SPA) Master - MVA Aspar Team, Aprilia
22.- Pablo Nieto (SPA) Multimedia Racing, Aprilia
23.- Lorenzo Baroni (ITA) Humangest Racing Team, Honda
24.- Simone Corsi (ITA) Squadra Corse Metis Gilera, Gilera
26.- Vincent Braillard (SWI) Multimedia Racing, Aprilia
27.- Stefano Bianco (ITA) 3C Racing, Aprilia
29.- Andrea Iannone (ITA) Ticino Hosting Campetella Jnr Team, Aprilia
32.- Fabrizio Lai (ITA) Valsir Seedorf Racing, Honda
33.- Sergio Gadea (SPA) Master - MVA Aspar Team, Aprilia
35.- Raffaele de Rosa (ITA) Multimedia Racing, Aprilia
36.- Mika Kallio (FIN) Red Bull KTM GP 125, KTM
37.- Joey Litjens (NED) Arie Molenaar Racing, Honda
38.- Bradley Smith (GBR) Repsol Honda, Honda
41.- Aleix Espargaro (SPA) Wurth Honda BQR, Honda
43.- Manuel Hernandez (SPA) Nocable Angaia Racing, Aprilia
44.- Karel Abraham (CZE) Cardion AB Motoracing, Aprilia
45.- Imre Toth (HUN) Team Toth, Aprilia
52.- Lukáš Pešek (CZE) Derbi Racing, Derbi
53.- Simone Grotzkyj (ITA) Ticino Hosting Campetella Jnr Team, Aprilia
55.- Hector Faubel (SPA) Master - MVA Aspar Team, Aprilia
60.- Julian Simon (SPA) Red Bull KTM GP 125, KTM
63.- Mike di Meglio (FRA) FFM Honda Grand Prix 125, Honda
71.- Tomoyoshi Koyama (JPN) Malaguti Ajo Corse, Malaguti
75.- Mattia Pasini (ITA) Master - MVA Aspar Team, Aprilia

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist