Klíční kost Daniho Pedrosy byla zlomená

Po návratu ze Spojených států podstoupil Dani Pedrosa další vyšetření jeho zranění, které bylo před jeho odjezdem do Laguny Seca diagnostikováno jako vlásenková zlomenina klíční kosti, což se nyní překvalifikovalo na zlomeninu.

Klíční kost Daniho Pedrosy byla zlomená
Dani Pedrosa zajel v americké Grand Prix na páté místo, což se nyní jeví jako obzvlášť dobrý výkon, když měl klíční kost vlastně celou dobu zlomenou. „Závod byl pro mě zvláštní kvůli zranění, ale určitě jsem se cítil dobře a také jsem skončil nedaleko předních jezdců,“ napsal na svém blogu Pedrosa.

„Po takovém vypětí bylo důležité zjistit, jak se fyzická námaha podepsala na zraněné klíční kosti, takže jsem byl v Barceloně na 3D CT, které zjistilo, že je klíční kost poškozená daleko víc než se původně předpokládalo, protože po prvních testech nebylo zranění kvůli otoku pořádně vidět. Nejnovější snímek nám ukázal kompletní zlomeninu.“
Podle španělského jezdce se jedná o zlomeninu, která nevyžaduje operaci. „To je relativně dobrá zpráva a během dvou týdnů absolvuji další vyšetření. V průběhu dovolené budu pracovat na fyzičce, abych byl v kondici pro Indianapolis,“ dodal Dani Pedrosa, který nyní v průběžném hodnocení MotoGP ztrácí na vedoucího Márqueze šestnáct bodů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist