Kdo pojede v Brně na Protonu KR V5?

Po odchodu rakouské KTM z projektu Kennyho Robertse vládne v týmu legendy silničního sportu mírný chaoz, kdo vlastně pojede v Brně a pojede vůbec stroj Kennyho Robertse v Brně?

Kdo pojede v Brně na Protonu KR V5?
Trochu do neznáma cestuje tým legendárního Kennyho Robertse, který o letní pauze přišel o partnerství s firmou KTM, jenž nejenže dodávala Robertsově týmu motory, ale navíc platila jezdce Shane Byrneho a pneumatiky Michelin. Co se týče motorové části, vyřešil to Team Roberts nasazením loňských modelů stroje Proton KR V5. Horší je to ve dvou zbývajících případech. Až v Brně se totiž dozví Roberts zda dostane od francouzského Michelinu nějaké pneumatiky a zda na jeho motocykl usedne britský superbikový šampión Shakey Byrne. "Kamión je na cestě do Brna a já pracuji velmi tvrdě na tom, abychom tam mohli startovat," řekl šéf týmu Chuck Aksland. "Připravený je loňský motocykl V5 a probíhají jednání s několika lidmi. Mluvil jsem o možném startu s Jeremy McWilliamsem, ale prozatím nemůžeme o jezdeckém postu říci rozhodující slovo," naznačil Aksland možnou změnu na pozici týmového jezdce.
"Mluvil jsem s týmem Kennyho Robertse, ale nic nebylo dohodnuté,“ potvrzuje Jeremy McWilliams možnost startu v MotoGP, kam se může uchýlit poté, co byl nedobrovolně odstaven po vyřazení z kádru svého dosavadního týmu startujícím v britském superbikovém šampionátu.
Do Brna ovšem cestuje také prozatím stále oficiální jezdec týmu Shane Byrne. "Jedu do Brna abych vše překontroloval a prozkoumal možnost několika mých možných voleb do další části sezóny," říká Byrne, který je pod platnou smlouvou rakouské továrny KTM.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist