Katar - sobotní výsledkový servis

Thomas Luthi, Sandro Cortese a Jorge Lorenzo, to jsou jména dnešních nejrychlejších kvalifikantů.

Katar - sobotní výsledkový servis
MotoGP
Jorge Lorenzo opět potvrdil že Stonerovi nedá letos kůži zadarmo a tak jako včera i dnes dokázal být rychlejší. Cal Crutchlow úročí roky svých začátků v seriálech BSB, WSS a WSB a třetím časem dává všem nahlas vědět, že se s ním musí počítat.
Abája se dnes vrátil na desáté místo s nevelkou ztrátou na místa před sebou.
 Kapitolou samou pro sebe je Valentino .... Bídné představení pokračuje, jenže zrovna u něj jeden neví. Závod je speciálně v jeho případě něco jiného než tréninky. Těšme se tedy na ostrý start.

1 99 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 327.1 1'54.634
2 1 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 331.9 1'54.855 0.221 / 0.221
3 35 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 328.0 1'55.022 0.388 / 0.167
4 11 Ben SPIES USA Yamaha Factory Racing Yamaha 326.1 1'55.512 0.878 / 0.490
5 69 Nicky HAYDEN USA Ducati Team Ducati 334.2 1'55.637 1.003 / 0.125
6 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 328.9 1'55.858 1.224 / 0.221
7 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 330.8 1'55.905 1.271 / 0.047
8 8 Hector BARBERA SPA Pramac Racing Team Ducati 337.1 1'55.983 1.349 / 0.078
9 6 Stefan BRADL GER LCR Honda MotoGP Honda 334.0 1'56.063 1.429 / 0.080
10 17 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing Ducati 333.5 1'56.198 1.564 / 0.135
11 19 Alvaro BAUTISTA SPA San Carlo Honda Gresini Honda 334.3 1'56.521 1.887 / 0.323
12 46 Valentino ROSSI ITA Ducati Team Ducati 338.1 1'56.813 2.179 / 0.292
13 5 Colin EDWARDS USA NGM Mobile Forward Racing Suter 314.8 1'57.644 3.010 / 0.831
14 14 Randy DE PUNIET FRA Power Electronics Aspar ART 309.6 1'58.266 3.632 / 0.622
15 41 Aleix ESPARGARO SPA Power Electronics Aspar ART 312.1 1'58.520 3.886 / 0.254
16 68 Yonny HERNANDEZ COL Avintia Blusens BQR-FTR 303.6 1'58.795 4.161 / 0.275
17 51 Michele PIRRO ITA San Carlo Honda Gresini FTR 311.1 1'59.085 4.451 / 0.290
18 54 Mattia PASINI ITA Speed Master ART 311.5 1'59.195 4.561 / 0.110
19 9 Danilo PETRUCCI ITA Came IodaRacing Project Ioda 296.8 1'59.664 5.030 / 0.469
20 22 Ivan SILVA SPA Avintia Blusens BQR-FTR 306.1 2'00.493 5.859 / 0.829
21 77 James ELLISON GBR Paul Bird Motorsport ART 309.9 2'00.757 6.123 / 0.264



Moto 2 

1 12 Thomas LUTHI SWI Interwetten-Paddock Suter 271.8 2'00.187
2 93 Marc MARQUEZ SPA CatalunyaCaixa Repsol Suter 270.3 2'00.259 0.072 / 0.072
3 29 Andrea IANNONE ITA Speed Master Speed Up 276.2 2'00.296 0.109 / 0.037
4 40 Pol ESPARGARO SPA Pons 40 HP Tuenti Kalex 274.8 2'00.597 0.410 / 0.301

5 63 Mike DI MEGLIO FRA S/Master Speed Up Speed Up 277.0 2'00.625 0.438 / 0.028
6 76 Max NEUKIRCHNER GER Kiefer Racing Kalex 271.8 2'00.658 0.471 / 0.033
7 80 Esteve RABAT SPA Pons 40 HP Tuenti Kalex 274.7 2'00.793 0.606 / 0.135
8 71 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Kalex 270.2 2'00.874 0.687 / 0.081
9 30 Takaaki NAKAGAMI JPN Italtrans Racing Team Kalex 274.0 2'00.898 0.711 / 0.024
10 3 Simone CORSI ITA Came IodaRacing Project FTR 276.6 2'00.986 0.799 / 0.088
11 60 Julian SIMON SPA Blusens Avintia FTR 273.1 2'00.992 0.805 / 0.006
12 38 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 272.2 2'01.015 0.828 / 0.023
13 45 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Kalex 274.0 2'01.031 0.844 / 0.016
14 36 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Kalex 274.1 2'01.111 0.924 / 0.080
15 15 Alex DE ANGELIS RSM NGM Mobile Forward Suter 274.5 2'01.181 0.994 / 0.070
16 77 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 276.7 2'01.374 1.187 / 0.193
17 24 Toni ELIAS SPA Mapfre Aspar Team Suter 272.8 2'01.618 1.431 / 0.244
18 19 Xavier SIMEON BEL Tech 3 Racing Tech 3 267.2 2'01.718 1.531 / 0.100
19 5 Johann ZARCO FRA JIR Moto2 Motobi 270.2 2'01.910 1.723 / 0.192
20 44 Roberto ROLFO ITA Technomag-CIP Suter 276.5 2'02.018 1.831 / 0.108
21 4 Randy KRUMMENACHER SWI GP Switzerland Kalex 272.9 2'02.097 1.910 / 0.079
22 47 Angel RODRIGUEZ SPA Desguaces La Torre SAG FTR 272.5 2'02.142 1.955 / 0.045
23 88 Ricard CARDUS SPA Arguiñano Racing Team AJR 268.8 2'02.500 2.313 / 0.358
24 49 Axel PONS SPA Pons 40 HP Tuenti Kalex 273.5 2'02.535 2.348 / 0.035
25 72 Yuki TAKAHASHI JPN NGM Mobile Forward Racing Suter 271.6 2'02.637 2.450 / 0.102 26 18 Nicolas TEROL SPA Mapfre Aspar Team Suter 274.5 2'02.811 2.624 / 0.174
27 8 Gino REA GBR Federal Oil Gresini Moto2 Moriwaki 263.4 2'02.934 2.747 / 0.123
28 14 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Gresini  Moriwaki 269.1 2'03.031 2.844 / 0.097 29 95 Anthony WEST AUS QMMF Racing Team Moriwaki 265.1 2'03.621 3.434 / 0.590
30 7 Alexander LUNDH SWE Cresto Guide MZ Racing MZ FTR 264.8 2'04.130 3.943 / 0.509
31 10 Marco COLANDREA SWI SAG Team FTR 268.0 2'04.424 4.237 / 0.294
32 82 Elena ROSELL SPA QMMF Racing Team Moriwaki 270.5 2'05.183 4.996 / 0.759
33 96 Nasser Hasan AL MALKI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 265.6 2'05.591 5.404 / 0.408

Moto 3

1 11 Sandro CORTESE GER Red Bull KTM Ajo KTM 222.6 2'08.188
2 25 Maverick VIÑALES SPA Blusens Avintia FTR Honda 216.2 2'08.204 0.016 / 0.016
3 96 Louis ROSSI FRA Racing Team Germany FTR Honda 215.3 2'08.303 0.115 / 0.099
4 39 Luis SALOM SPA RW Racing GP Kalex KTM 214.6 2'08.566 0.378 / 0.263

5 31 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing KTM 222.2 2'08.734 0.546 / 0.168
6 5 Romano FENATI ITA Team Italia FMI FTR Honda 214.0 2'08.799 0.611 / 0.065
7 63 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia-Sic-Ajo KTM 221.4 2'08.847 0.659 / 0.048
8 44 Miguel OLIVEIRA POR Estrella Galicia 0,0 Honda 221.5 2'08.926 0.738 / 0.079
9 61 Arthur SISSIS AUS Red Bull KTM Ajo KTM 218.4 2'09.001 0.813 / 0.075
10 10 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology Honda 220.3 2'09.107 0.919 / 0.106
11 19 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI FTR Honda 216.0 2'09.119 0.931 / 0.012
12 52 Danny KENT GBR Red Bull KTM Ajo KTM 216.6 2'09.126 0.938 / 0.007
13 42 Alex RINS SPA Estrella Galicia 0,0 Honda 216.0 2'09.139 0.951 / 0.013
14 23 Alberto MONCAYO SPA Bankia Aspar Team Kalex KTM 218.3 2'09.370 1.182 / 0.231
15 41 Brad BINDER RSA RW Racing GP Kalex KTM 216.5 2'09.560 1.372 / 0.190
16 55 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team Kalex KTM 217.2 2'09.869 1.681 / 0.309
17 53 Jasper IWEMA NED Moto FGR FGR Honda 218.0 2'09.876 1.688 / 0.007
18 89 Alan TECHER FRA Technomag-CIP-TSR TSR Honda 214.0 2'09.991 1.803 / 0.115
19 84 Jakub KORNFEIL CZE Redox-Ongetta-Centro Seta FTR Honda 215.7 2'10.142 1.954 / 0.151
20 27 Niccolo ANTONELLI ITA San Carlo Gresini Moto3 Honda 217.0 2'10.150 1.962 / 0.008 21 7 Efren VAZQUEZ SPA JHK T-Shirt Laglisse Honda 216.3 2'10.577 2.389 / 0.427
22 21 Ivan MORENO SPA Andalucia JHK Laglisse FTR Honda 215.1 2'10.760 2.572 / 0.183
23 77 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 206.0 2'11.055 2.867 / 0.295
24 26 Adrian MARTIN SPA JHK T-Shirt Laglisse Honda 213.5 2'11.264 3.076 / 0.209
25 99 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 208.3 2'11.317 3.129 / 0.053
26 8 Jack MILLER AUS Caretta Technology Honda 217.3 2'11.461 3.273 / 0.144
27 32 Isaac VIÑALES SPA Ongetta-Centro Seta FTR Honda 210.7 2'11.651 3.463 / 0.190
28 51 Kenta FUJII JPN Technomag-CIP-TSR TSR Honda 217.1 2'12.845 4.657 / 1.194
29 15 Simone GROTZKYJ ITA Ambrogio Next Racing Oral 205.5 2'12.960 4.772 / 0.115
30 3 Luigi MORCIANO ITA Ioda Team Italia Ioda 201.3 2'13.024 4.836 / 0.064
31 9 Toni FINSTERBUSCH GER Cresto Guide MZ Racing MZ-RE Honda 211.1 2'13.254 5.066 / 0.230
32 94 Jonas FOLGER GER IodaRacing Project Ioda 199.1 2'13.695 5.507 / 0.441




Moto3 Warm Up
Jakub opět čím dál tím lépe!!

1 25 Maverick VIÑALES SPA Blusens Avintia FTR Honda 218.6 2'07.704
2 5 Romano FENATI ITA Team Italia FMI FTR Honda 211.6 2'08.299 0.595 / 0.595
3 39 Luis SALOM SPA RW Racing GP Kalex KTM 220.9 2'08.997 1.293 / 0.698
4 11 Sandro CORTESE GER Red Bull KTM Ajo KTM 215.4 2'09.093 1.389 / 0.096 
5 96 Louis ROSSI FRA Racing Team Germany FTR Honda 218.6 2'09.111 1.407 / 0.018
6 44 Miguel OLIVEIRA POR Estrella Galicia 0,0 Suter Honda 218.0 2'09.186 1.482 / 0.075
7 10 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology Honda 217.8 2'09.289 1.585 / 0.103
8 31 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing KTM 217.1 2'09.559 1.855 / 0.270
9 52 Danny KENT GBR Red Bull KTM Ajo KTM 222.0 2'09.603 1.899 / 0.044
10 23 Alberto MONCAYO SPA Bankia Aspar Team Kalex KTM 214.2 2'09.644 1.940 / 0.041
11 84 Jakub KORNFEIL CZE Redox-Ongetta-Centro Seta FTR Honda 212.3 2'09.779 2.075 / 0.135
12 61 Arthur SISSIS AUS Red Bull KTM Ajo KTM 217.8 2'09.949 2.245 / 0.170
13 55 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team Kalex KTM 217.8 2'09.958 2.254 / 0.009
14 42 Alex RINS SPA Estrella Galicia 0,0 Suter Honda 221.3 2'10.085 2.381 / 0.127
15 63 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia-Sic-Ajo KTM 221.7 2'10.205 2.501 / 0.120
16 77 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 209.7 2'10.384 2.680 / 0.179
17 41 Brad BINDER RSA RW Racing GP Kalex KTM 217.8 2'10.669 2.965 / 0.285
18 26 Adrian MARTIN SPA JHK T-Shirt Laglisse Honda 215.9 2'10.717 3.013 / 0.048
19 7 Efren VAZQUEZ SPA JHK T-Shirt Laglisse Honda 215.3 2'10.720 3.016 / 0.003
20 21 Ivan MORENO SPA Andalucia JHK Laglisse FTR Honda 215.7 2'10.735 3.031 / 0.015
21 27 Niccolo ANTONELLI ITA San Carlo Gresini Moto3 Honda 211.7 2'10.752 3.048 / 0.017 22 89 Alan TECHER FRA Technomag-CIP-TSR TSR Honda 210.0 2'10.790 3.086 / 0.038
23 53 Jasper IWEMA NED Moto FGR FGR Honda 217.0 2'10.833 3.129 / 0.043
24 19 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI FTR Honda 212.7 2'10.926 3.222 / 0.093
25 99 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 209.5 2'11.191 3.487 / 0.265
26 32 Isaac VIÑALES SPA Ongetta-Centro Seta FTR Honda 210.6 2'11.350 3.646 / 0.159
27 8 Jack MILLER AUS Caretta Technology Honda 216.2 2'11.378 3.674 / 0.028
28 51 Kenta FUJII JPN Technomag-CIP-TSR TSR Honda 218.8 2'13.095 5.391 / 1.717
29 15 Simone GROTZKYJ ITA Ambrogio Next Racing Oral 210.4 2'13.096 5.392 / 0.001
30 94 Jonas FOLGER GER IodaRacing Project Ioda 199.2 2'13.316 5.612 / 0.220
31 9 Toni FINSTERBUSCH GER Cresto Guide MZ Racing MZ-RE Honda 210.9 2'13.541 5.837 / 0.225
32 3 Luigi MORCIANO ITA Ioda Team Italia Ioda 197.8 2'13.956 6.252 / 0.415


Moto2 Warm Up

1 80 Esteve RABAT SPA Pons 40 HP Tuenti Kalex 274.8 2'00.525
2 40 Pol ESPARGARO SPA Pons 40 HP Tuenti Kalex 277.7 2'00.677 0.152 / 0.152
3 12 Thomas LUTHI SWI Interwetten-Paddock Suter 270.6 2'00.938 0.413 / 0.261
4 29 Andrea IANNONE ITA Speed Master Speed Up 274.8 2'00.953 0.428 / 0.015

5 30 Takaaki NAKAGAMI JPN Italtrans Racing Team Kalex 272.0 2'01.008 0.483 / 0.055
6 63 Mike DI MEGLIO FRA S/Master Speed Up Speed Up 275.2 2'01.022 0.497 / 0.014
7 38 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 264.4 2'01.132 0.607 / 0.110
8 60 Julian SIMON SPA Blusens Avintia FTR 270.9 2'01.197 0.672 / 0.065
9 71 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Kalex 282.3 2'01.230 0.705 / 0.033
10 3 Simone CORSI ITA Came IodaRacing Project FTR 270.3 2'01.316 0.791 / 0.086
11 36 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Kalex 274.2 2'01.331 0.806 / 0.015
12 93 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 268.3 2'01.559 1.034 / 0.228
13 77 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 270.9 2'01.594 1.069 / 0.035
14 4 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kalex 272.9 2'01.626 1.101 / 0.032
15 24 Toni ELIAS SPA Mapfre Aspar Team Suter 274.0 2'01.640 1.115 / 0.014
16 45 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Kalex 271.6 2'01.826 1.301 / 0.186
17 15 Alex DE ANGELIS RSM NGM Mobile Forward Racing Suter 272.7 2'01.885 1.360 / 0.059
18 19 Xavier SIMEON BEL Tech 3 Racing Tech 3 263.3 2'01.906 1.381 / 0.021
19 5 Johann ZARCO FRA JIR Moto2 Motobi 271.6 2'02.170 1.645 / 0.264
20 18 Nicolas TEROL SPA Mapfre Aspar Team Suter 275.6 2'02.337 1.812 / 0.167
21 49 Axel PONS SPA Pons 40 HP Tuenti Kalex 268.1 2'02.594 2.069 / 0.257
22 44 Roberto ROLFO ITA Technomag-CIP Suter 269.3 2'02.673 2.148 / 0.079
23 88 Ricard CARDUS SPA Arguiñano Racing Team AJR 266.1 2'02.692 2.167 / 0.019
24 47 Angel RODRIGUEZ SPA Desguaces La Torre SAG FTR 269.0 2'02.921 2.396 / 0.229
25 8 Gino REA GBR Federal Oil Gresini Moto2 Moriwaki 261.4 2'03.280 2.755 / 0.359
26 14 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Gresini  Moriwaki 270.2 2'03.481 2.956 / 0.201 27 72 Yuki TAKAHASHI JPN NGM Mobile Forward Racing Suter 269.1 2'03.714 3.189 / 0.233 28 7 Alexander LUNDH SWE Cresto Guide MZ Racing MZ FTR 264.0 2'03.784 3.259 / 0.070
29 10 Marco COLANDREA SWI SAG Team FTR 271.2 2'03.946 3.421 / 0.162
30 95 Anthony WEST AUS QMMF Racing Team Moriwaki 267.9 2'03.998 3.473 / 0.052
31 82 Elena ROSELL SPA QMMF Racing Team Moriwaki 262.5 2'04.986 4.461 / 0.988
32 96 Nasser Hasan AL MALKI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 256.5 2'05.855 5.330 / 0.869
76 Max NEUKIRCHNER GER Kiefer Racing Kalex

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.20
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist