Julian Simon: "Chci získat titul mistra světa"!

Mistr světa stopětadvacítek chce získat i letos titul mistra světa a sice v kubatuře Moto2.

Julian Simon: "Chci získat titul mistra světa"!
Mistr světa stopětadvacítek Julian Simon se chce s čistým svědomím připravit na vstup do třídy  Moto2 a proto i hodně a hlavně pilně trénuje. Motokros, cyklistika, běh a posilovna se pravidelně střídají a patří tak k jeho denním úkolům. "Musím získat více svalové hmoty, neboť tento druh motorky je těžší, než dosavadní stopětadvacítky či dvěstěpadesátky. Chci mít totiž jistotu, že jsem připraven na 100%., říká španělský motorista roku 2009. 


A nyní má 22letý "Julito" před sebou i první testy ve Valencii. "Testovali jsme celkem pět různých motocyklů. Potom jsme se rozhodli pro RSV, neboť ti mají za sebou hodně zkušeností v technické oblasti. A myslím si, že to bylo správné rozhodnutí. S tímto motocyklem máme před sebou úspěšný rok", doufá Julian Simon. 


"Mým cílem je dokončit sezónu s co nejlepším umístěním. Budeme mistry světa? Bude to sice těžké, ale ne nemožné. Rozhodně se o to pokusíme. Mám skvělý tým, konkurence schopný motocykl, dobré pocity z ježdění a já budu bojovat o vítězství", má celkem jasno "Julito".

A co si o možnostech svého svěřence Juliana Simona myslí jeho týmový šéf Jorge "Aspar" Martinez: "Ačkoliv Fausto Gresini angažoval jako jezdce Toni Eliase s cílem získat titul premiérového mistra světa v Moto2, tak my máme ještě lepšího pilota, Juliana Simona a ten bude mistrem".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist