Jsem zpátky

Kuba Smrž se po včerejším hrůzně vypadajícím pádu vrátil zpátky do katarské pouště a zítra odstartuje do závodu ze 14. příčky.

Jsem zpátky
Po včerejším pádu Kuba Smrž dnes ráno absolvoval kontrolu na klinice dr.Costy a s bolestivou grimasou vyrazil do druhého neměřeného tréninku. Skončil sice jako dvacátý druhý, ale hlavně najel nějaký ten kilometr. V odpolední kvalifikaci se pak již ve třetím kole, které objel stačil kvalifikovat. To samo by i stačilo, jenže Kuba své tempo dokázal ještě vystupňovat. Posouval se stále nahoru ve výsledkové listině a dokonce jednu chvíli figuroval jako jedenáctý. O zrádnosti trati se však přesvědčil i dnes, když na stejném místě jako včera musel mimo trať. Pro tentokráte se jeho motokrosová vložka obešla bez pádu. V závěru kvalifikace jej tři jezdci pak přeskočili. I tak však je to více než si včera večer dokázal on sám představit.
Jakub Smrž:
„Jsem více než spokojený, myslím, že kromě mě ani nikdo jiný nečekal takovou pozici na startu po včerejším pádu. Ráno jsem si připadal jako kdyby mě někdo celou noc mlátil železnou tyčí po zádech a krku a stále mě bolí hlava, ale teď už mě alespoň bolí celý člověk s dobrým pocitem po kvalifikaci. Motorka funguje celkem dobře, i když výkon ve vysokých otáčkách a top speed není, tak jak bych si přál, ale více mě trápí problém s přední gumou a zavírajícím se předním kolem. Uvidíme jak ve warm upu a snad mi bude o něco lépe, hlavně abych nabral zpět nějakou energii.“
Postavení na start.roštu:
1 Jorge LORENZO HONDA 2.02,154
2 Alex DE ANGELIS APRILIA 2.02,303
3 Casey STONER APRILIA 2.02,473
4 Daniel PEDROSA HONDA 2.02,544
5 Sebastian PORTO APRILIA 2.02,704
…. 14 Jakub SMRŽ HONDA 2.04,816 ztráta na prvního / - 2,662 sek/

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist