Jorge Lorenzo: Pouze 0,019 sekundy za Pedrosou

Dani Pedrosa a Jorge Lorenzo si při testech v Sepangu nedarují vůbec nic. Oba dva favorité MS diktují tempo těchto testů.

Jorge Lorenzo: Pouze 0,019 sekundy za Pedrosou
Se ztrátou 0,019 sekundy je hvězda Yamahy Jorge Lorenzo svému největšímu soupeři Danimu  Pedrosovi časově těsně "v patách".
Lorenzo testoval na svém motocyklu Yamaha YZR-M1 2013 různé updaty, kromě jiného zkoušel různé šasí a specifikace motoru. Ale pozor, v letošní sezoně je poprvé dle reglementu možnost použít pouze pět motorů místo dosavadních šesti.
"Dnes ráno byly podmínky velmi dobré. Nebylo vůbec těžké, dostat se na mé úterní časy. A na konci jsem se dokázal ještě o půl sekundy zlepšit. Potom jsme vyzkoušeli ještě několik maličkostí, které jsme z nedostatku času nemohli v úterý vyzkoušet. Ale nebylo to nic světoborného. A motocykl se tím také moc nezlepšil. V posledních dvou hodinách navíc začalo pršet. Tak jsem se rozhodl odjet ještě několik kol na mokru. Zůstal jsem venku celkem 8 okruhů. Bylo to hodně důležité, na mokré trati získat potřebný cit pro rychlost a otestovat nové pneumatiky do deště", říká mistr světa Jorge Lorenzo.
"Dopoledne vše fungovalo dle našeho přání. Byli jsme okamžitě rychlejší, než v úterý. Ale naši soupeři byli také hodně silní, ovšem to je život. Jsme s našim výkonem spokojeni. Jorge má na motocyklu velmi dobrý pocit. Jsem hodně zvědav, co se zítra všechno odehraje", říká týmový šéf Wilco Zeelenberg.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.20
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist