Jorge Lorenzo chce opět vyhrát

Po dvou závodech bez vítězství a s rozpoluplnými pocity by chtěl lídr šampionátu Jorge Lorenzo stát v Mugellu opět na nejvyšším stupni. Ostatně vzpomínka na loňský závod Gran Premio d'Italia TIM mu dodává hodně zdravé sebedůvěry.

Jorge Lorenzo chce opět vyhrát
Vloni se podařilo Jorge Lorenzovi vyhrát se svou Yamahou v Itálii nerovný souboj, ve kterém porazil celou armádu pilotů s motocykly Honda. Nyní sice cestuje tovární jezdec Yamahy do Mugella jako lídr šampionátu, ale má podobné pocity jako vloni. Přesto chce právě v Toskánsku znovu vyhrát a přerušit tak sérii dvou závodů bez vítězství.
"Máme za sebou dva hodně těžké závodní víkendy", říká Lorenzo s ohledem na bodovou "0" v Assenu a na časově jasnou porážku od Hondy na Sachsenringu.
"Mám rád Mugello, vloni jsem zde senzačně vyhrál. Okruh je velmi rychlý a měl by proto našemu motocyklu vyhovovat. Jsem opravdu rád, že jsem druhým místem v Německu opět získal vedení v šampionátu. Pro Mugello máme jasný cíl, získat podium a pokud se to podaří, tak i vyhrát. Čeká nás ale ještě řada závodů, vždyť po italské GP bude za námi teprve polovina sezóny", ví velmi dobře španělský tovární jezdec Yamahy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist