John Hopkins testoval novou, speciální kapotáž

S novou, speciálně připravenou kapotáží, která by měla být vhodná do větrného počasí, se dnes dostal John Hopkins na desáté místo tréninkových jízd.

John Hopkins testoval novou, speciální kapotáž
Velmi produktivní den dnes na okruhu Phillip Island v Austrálii zaznamenal tovární jezdec Suzuki John Hopkins, který využil dnešní dva volné tréninky k nalezení optimální pneumatiky Bridgestone, jenž by měla mladému jezdci vyhovovat v náročném nedělním závodě. Hopkins věří, že našel dobrou pneumatiku, která bude vyhovovat chladným podmínkám a nastavení motocyklu Suzuki GSV-R. Hopkins dnes také testoval novou kapotáž a poté, co zítra vyrazí na staré verzi karotáže, hodlá srovnat obě verze a následně vyhodnotit tu lepší, kterou použije do samotného závodu.
John Hopkins
Byl to dobrý den pro mne, ale špatný pro Suzuki. Bohužel se zranil Kenny. Je škoda, že nemůže o tomto víkendu jezdit, přeji mu rychlé uzdravení. Dva motocykly jsou vždy na okruhu lepší než jeden, mohl se udělat větší pokrok zvláště v otázce nových kapot. Musím nyní udělat vše co půjde. Dnes ráno jsem pracoval na nalezení vhodné závodní pneumatiky. Naštěstí jsem na konci tréninku jezdil na pneumatice, která by podle mne mohla pro závod být nejlepší. K tomu aby bylo vše dobré, potřebuji ještě pracovat na nastavení. Doufám, že zítra budu schopen jezdit nějaké slušnější časy, také chci udělat nějaký delší test.
Paul Denning (manažer týmu)
John jezdil s novými kapotami, které Suzuki vyvinula výslovně pro zdejší zvláště silné boční větry. V tomto stupni vývoje mají tyto kapoty několik výhod, ale potřebujeme ještě vyhodnotit jejich přínos oproti originálním kapotám GSV-R. Zítra uvidíme zda tohle bude cesta vpřed.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist