Jaká byla sezóna MotoGP?

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
Fido-141 (40) napsal 13.12.2008 v 16:19

skinny: No protože já patřím výhradně k "fanatickým" fanouškům Rossiho Neberto to tak jako že sem na Stonera zasedlej ale nemám ho moc v lásce. Zase ale chápu že hodně lidí nemá ráda Rossiho

HausO (0) napsal 29.11.2008 v 12:13

ja bych spise uvital podminku vyrobit v pristim roce minimalne 10ooo kusu stejneho stroje a dat do volniho prodeje, co by melo za nasledek vecsi prenos zavodni techniky na silnice ;o)

Kawakhans (0) napsal 27.11.2008 v 22:43

O hovnu

Tipi46 (0) napsal 27.11.2008 v 22:41

skinny (143) napsal 22.11.2008 v 22:56

TheFido46:Proč bohužel že vyhrál Casey?? Jinak ty souboje Rossi vs.Gibernau,Biaggi byly pěkný,ale většinou je vyhrával Rossi takže to taky není taková zábava se dívat na jednoho vítěze několik let po sobě

ChenziiR1 (158) napsal 22.11.2008 v 19:01

viki999:kvalitní názor

Fido-141 (40) napsal 22.11.2008 v 17:39

Ten letošek fakt nic moc . Když to porovnáte se sezonou 2006 a níž tak jistě pochopíte! LETOS SE MĚ LÍBILI JEN 3 ZÁVODY!!! A to Katar (kde bodužel vyhrál Stoner místo Rossiho),Laguna (Super závod, škoda že to Stoner pokonil a nebojovalo se do konce závodu) no a Phillip Island (kde bohužel vyhrál zase Stoner). Doufám že to bude příští sezónu lepší. Nějak se mě stízká po soubojích Rossi-Gibernau-Biaggi, Rossi-Gibernau, Rossi-Melandri, Rossi.
A tak bych mohl pokračovat ještě dlouho.

Slezi (-1) napsal 22.11.2008 v 12:29

Doufam ze se postavi na nohy Jorge, mohl by podle me zatapet aji Valemu a uz se tesim az se zase pojede Indianapolis

Jarda_ (0) napsal 22.11.2008 v 00:36

Letošní sezona v Moto GP byla hodně nudná a až na 2 - 3 závody hodně nezáživná. Ještě že se jely 125 a 250.Rozdíly mezi stroji byly v Moto GP byly propastné a mám obavy,že se to ani příští rok nebude měnit.Asi by to chtělo vypsat nějaká omezení, aby se stroje zlevnily a vyrovnaly,podobně jako je tomu v Superbikách.A hlavně,aby startovalo víc motocyklů a né 17 - 18 jako letos.A chtělo by to taky nechat jezdce vodit stroje bez elektronických "berliček" co jsou v Moto GP. J.

skinny (143) napsal 21.11.2008 v 10:54

Snad to příští rok neskončí tak jezdnoznačně pro jednoho jezdce,protože letos mě hodně znepokojovalo že Rossi tak často vítězil a vzdaloval se soupeřům,i když je pravda že mu k tomu pomohl Casey.

Touringrider (11) napsal 21.11.2008 v 10:16