Ilmor prezentoval své jezdce

Tisková zpráva týmu Ilmor SRT oficiálně představila své jezdce pro MotoGP 2007, dle očekávání to byla dvojice Jeremy McWilliams – Andrew Pitt.

Ilmor prezentoval své jezdce
Navzdory svému zranění z havárie při testech ve Valencii, kde si Jeremy McWilliams zlomil levou stehenní kost, vrací se tento Ir do kolotoče Grand Prix. Jeremy v posledních letech neúspěšně zkoušel několik superbikových týmů doma a v USA, nyní se tedy v pozici nejstaršího jezdce (42 let) představí tam, kde získal největší úspěchy – tedy v mistrovství světa. Do MotoGP se vrací i třicetiletý Andrew Pitt. Poté, co patřil k absolutní top ten světových superbiků, byl Australan vyhozen od továrního týmu Yamaha Motor Italia. Jeho kroky prakticky ihned vedly do nového projektu Maria Iliena s názvem Ilmor X3, kde se také během příštího roku pokusí o prosazení mezi světovou elitu nejsledovanější třídy.
Jeremy McWilliams
Jsem velmi potěšen, že jsem se stal součástí nového týmu, se kterým se vracím do MotoGP. S Mariem a Ilmorem je to odlišná situace. Můžete na něm vidět, že nepatří mezi muže, kteří si dojdou pro druhá místa. On bere závodění neuvěřitelně vážně. Když jste nějakou dobu s nim a s jeho týmem, vidíte všude velkou vášeň. On je legendou, ale já vím, že mohu očekávat tvrdou práci v cestě za realistickými cíli. Máme zbrusu nový motocykl a velmi krátký čas na testování. Máme dobrý materiál, ale musíme ještě hodně zapracovat na jeho vývoji. Bude to stát hodně času a bude to těžké, ale těším se na to. Nakonec ovšem MotoGP je pouze tvrdá práce.
Andrew Pitt
Jsem rád, že vše dopadlo dle mého přání. Nemohu se dočkat návratu na závodní okruhy. Opravdu si myslím, že dříve jsem nemohl ukázat svůj potenciál. Nyní jsem rád, že dostávám další příležitost s novým týmem, který připravuje výborný motocykl. Stačí vám vidět tým Ilmor a hned pochopíte jak tito chlapci berou závodění vážně. Nikdy předtím jsem něco podobného neviděl.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist