Iannone vynechá závod v Japonsku

Italský závodník Andrea Iannone nenastoupí do víkendu japonské Grand Prix, který je na programu už tento týden v Motegi. Jezdec tovární stáje Ducati si v Misanu zlomil obratel T3, který ho vyřadil jak ze závodu na pobřeží Jadranu, tak z klání v Aragonii.

Iannone vynechá závod v Japonsku

Závěr sezony se pro Andrea Iannoneho začíná komplikovat. Ital si v tréninku na Velkou cenu San Marina zlomil obratel T3, což si nakonec vyžádalo jeho odstoupení z domácí Grand Prix, třebaže se tomu bránil jak jen to šlo. Pak nastoupil do víkendu ve španělské Aragonii, který ale rovněž nedokončil a v obou případech Itala nahradil Michele Pirro.

Po sérii lékařských kontrol, které Andrea Iannone absolvoval minulý týden, mu bylo jeho lékařem doporučeno nic neuspěchat a nechat zlomený obratel kompletně srůst. Po dohodě s týmem Ducati tak Ital v Japonsku závodit nebude a cílem je nastoupit do australské Grand Prix s datem závodu 23.října 2016.

Tým Ducati za Iannoneho v Motegi náhradního jezdce nenasadí. V barvách továrny tak pojede pouze Andrea Dovizioso. Samozřejmě lze si teď představit tu vlnu naděje fanoušků Casey Stonera, kteří by Australana rádi uviděli na Phillip Islandu, pokud by Iannone nebyl fit ani pro šestnáctý podnik sezony 2016.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist