Iannone s trestným bodem a bolestivým zraněním

Do Malajsie přijel Andrea Iannone dotlučený po pádu, který absolvoval v závodu australské Grand Prix, když narazil do zadní části Hondy Daniho Pedrosy. Jezdec tovární RC213V musel kvůli poškození stroje odstoupit a Ředitelství závodu si s Iannonem promluvilo až v Sepangu, protože na Phillip Islandu byl v péči lékařů.

Iannone s trestným bodem a bolestivým zraněním
Výsledkem nehody není jen naražený levý bok, který Andrea Iannoneho pořádně bolí, ale také jeden trestný bod, který po jednání s vedením závodu dostal za incident z Austrálie.

V prvním tréninku královské kubatury, který jeli jezdci MotoGP na suchém povrchu dráhy Sepangu, nastavil Andrea Iannone jedenáctý čas 2'02,597 sekundy. Ve druhém tréninku byl italský závodník na mokré dráze s časem 2'16,793 sekundy osmý.
Odpoledne navíc Iannone havaroval po kontaktu s Marcem Márquezem a způsobil si silné pohmoždění svalu levé ruky. Španěl pak přišel do boxu Pramac Racingu, aby uznal svoji chybu a italskému jezdci se omluvil. „Ráno jsem začal opatrně kvůli bolestem, které mám v boku. Během jízdy jsem s tím válčil a to zejména v náklonu na pravou stranu,“ řekl Iannone. „Bohužel hned v úvodu druhého tréninku začalo pršet a já už se víc nedokázal zlepšit.“

„Co se týče kontaktu s Márquezem, tak nevím co k tomu říct, pouze jsem ucítil náraz. Marc každopádně uznal pochybení a přišel se omluvit. Mám hodně oteklý triceps s loktem a doufám, že zítra budu zpátky na dráze,“
dodal závěrem Andrea Iannone, který teď tráví hodně času v Mobilní klinice.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist