Iannone bude testovat Gresiniho Hondu

Ital Andrea Iannone bude v úterý testovat osiřelý tovární motocykl Honda RC213V ve stáji Fausta Gresiniho.

Iannone bude testovat Gresiniho Hondu
Smrt Marca Simoncelliho zanechala pochopitelně mezeru jak v paddocku MotoGP, tak v týmu Fausta Gresini. Emocionálně je pochopitelně hodně těžké a skoro nemožné tuto ztrátu zaplnit, personálně by se ale o to měl pokusit Andrea Iannone, který v úterý nastoupí do oficiálního testu MotoGP a pojede motocykl Honda RC213V týmu Fausta Gresiniho a má tak možnost získat první poznatky z jízdy na litrovém motocyklu.

Pro Gresiniho bylo hodně důležité, aby získal rychlého Itala, neboť na tom trval hlavní sponzor  San Carlo, který má své prvořadé supermarktové aktivity v Itálii. Pro Iannoneho to bude první seznámení s motocyklem o objemu 1000 ccm, který už v červenci sice testoval tento italský jezdec Ducati týmu Pramac, ale o objemu 800 ccm.

A ještě jedna zpráva z paddocku ve Valencii, kterou hlásí Radio Paddock: Vše směřuje k tomu, že Suzuki pojede v roce 2012 jak s Alvarem Bautistou, tak dokonce s Johnem Hopkinsem (ten ovšem pouze pět závodů Grand Prix) a tím se Randy de Puniet vrátí po roce k týmu Honda LCR, kde před svým letošním závoděním v týmu Pramac Ducati tento Francouz pro Lucia  Cecchinella dlouho závodil.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist