Hopkins znovu operován - nouzově

Anglo-Američan John "Hopper" Hopkins se musel včera podrobit nouzové operaci své zraněné ruky, konkrétně prsteníčku pravé ruky.

Hopkins znovu operován - nouzově
Pravá ruka, kterou si John Hopkins poranil během letošního léta při závodě na divokou kartu u nás v Brně, nenechá Hopperovi klid. 28-letý jezdec tehdy dostal šanci jet závod MotoGP s wild card a ve třetím - mokrém - tréninku na Masarykově okruhu havaroval a poranil si několik prstů na pravé ruce: "Zranil jsem si tři prsty a po rentgenovém vyšetření se ukázalo, že jsou zlomené. Ukazováček a prostředníček - to nebyly žádné vážné zlomeniny, a s tím jsem snad mohl i závodit. Ale s prsteníčkem to už bylo horší, neboť byl zlomený v kloubu", říkal tehdy v Brně, před svým odletem do USA.
Později v Sepangu - při dalším startu na divokou kartu -  nemohl do závodu rovněž nastoupit, zraněný prst mu dělal velké problémy - a musel se v Americe opět podrobit operaci. 


Operace sice dopadla původně dobře, nyní se ale do rány dostala infekce a Hopkins se musel včera podrobit další, tentokrát nouzové, operaci. Výsledek operace nebyl v době psaní tohoto článku znám.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist