Hopkins jde tvrdě za svým japonským cílem

John Hopkins byl dnes nejrychlejší v trénincích třídy MotoGP, dokázal tak tím, že jeho slova před Grand Prix Japonska nebyly pouze plané řeči.

Hopkins jde tvrdě za svým japonským cílem
Teplo až 34 stupňů provázelo jezdce Suzuki v jejich cestě za vynikajícím vstupem do japonské Grand Prix, když se dnes oba dostali mezi nejlepší trojici. John Hopkins byl dnes nejrychlejší, zatímco jeho kola Kenny Roberts dokončil úvodní dva tréninky v součtu na třetím místě. Hopkins svých 1:47,952 zajel na konci druhého tréninku poté, co v dopolední tréninkové části skončil druhý. Kenny Roberts sice dnes nenajezdil tolik kol jako jeho mladší krajan, nicméně s časem 1:48,263 byl rychlejší než mnoho prominentních jezdců japonských gigantů Yamahy a Hondy.
John Hopkins – 1. místo (1:47,952)
Jsem extrémně spokojený s materiálem od Suzuki i Bridgestone. Měl jsem menší problém, ale velmi rychle jsem ho vyřešil a dostal se na okruhu do dobrého rytmu. Ztratil jsem asi jen tři kola a tak to nebylo nic hrozného. Nyní jsem spokojený s tím, jak Suzuki pracuje na motorových dílech. GSV-R je nyní lepší a lépe reaguje na přidání plynu. Jsem také velmi spokojený s novou zadní pneumatikou, kterou přivezl Bruidgestone. Rozhodně se těším na nedělní závod.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist