Hopkins chce jet s wild card

Po svém comebacku v závodě MotoGP ve španělském Jerezu, kdy zajel Američan John Hopkins velmi dobrý závod a skončil v Top10, doufá Hopper, že to nebude jeho letošní poslední start v královské kubatuře.

Hopkins chce jet s wild card
Populární americký pilot John Hopkins dojel při svém comebacku při Grand Prix Španělska v Jerezu na výborném 10.místě, což ho pochopitelně velmi motivovalo, a tak nyní shání sponzory, aby se mohl ještě v letošním roce zúčastnit některého ze závodů Grand Prix na divokou kartu. 
John Hopkins nahradil v Jerezu zraněného továrního pilota Suzuki Alvara Bautistu a momentálně se připravuje na příští víkend, kdy začíná britský superbikový šampionát. Přesto koluje v jeho žilách závodní krev také pro závody MotoGP a Hopper by se chtěl ještě letos zúčastnit minimálně jednoho závodu MotoGP. V plánu má buď britský nebo americký závod, tedy 12. června v Silverstone nebo 24. července v Laguně Sece. Ovšem k uskutečnění startu s motocyklem Suzuki GSV-R potřebuje získat Američan nějaké sponzorské peníze. 

"Potřebuji najít nějaké sponzory, kteří by aspoň částečně pokryly náklady v závodě MotoGP na start na divokou kartu. Pak by tento můj start byl možný. To je můj cíl a já v něj věřím. Moji prioritou ale zůstavá závodění a dobré výsledky pro tým Crescent Suzuki v seriálu BSB", říká o svých plánech John Hopkins. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist