Honda stále doufá v tříčlenný tovární tým 2011

V současné době stále probíhají jednání se sponzory a především s jezdci, ale Honda stále doufá, že tovární tým pojede ve složení Stoner, Pedrosa a Dovizioso.

Honda stále doufá v tříčlenný tovární tým 2011
Z továrního týmu Hondy ve složení Casey Stoner, Dani Pedrosa a Andrea Dovizioso nebude zřejmě nic, neboť jednání se sponzorem Red Bull nepřineslo vůbec žádné výsledky. A tak to vypadá hodně špatně pro Doviziosa, ačkoliv tento Ital má ve smlouvě odstavec o tom, že bude-li v polovině sezóny v Top 5, dostane smlouvu i na rok 2011, který bude přetransferován do satelitního týmu i když s továrním materiálem (tak jako letos Marco Simoncelli ve stáji Gresini Honda).

Ovšem je zde i možnost, že se Andrea Dovizioso s tímto řešením nespokojí a obrátí se k Hondě zády a fáma o jeho přestupu k Yamaze do týmu Tech3 nabude jistoty.


Pro tříčlenný tovární tým chybí Hondě momentálně peníze, ale HRC v něj i nadále doufá. "Nadále doufám ve tříčlenný tovární tým, ale stále ještě nepadlo definitivní rozhodnutí. Jednáme s jezdci a se sponzory", vysvětluje vice-prezident HRC Shuhei Nakamoto.

Marketingový ředitel HRC; Livio Suppo, rovněž ještě doufá, že jeho plán na rok 2011 se stane realitou: "Jednáme se sponzory, nejen s Red Bullem,, nýbrž i s jinými. Smlouva s hlavním sponzorem Repsolem je těšně před podepsáním. Ovšem zde je pouze jisté, že v příštím roce mohou jet ve stejném týmu čísla "26" a "27" a jeden z nich třeba získá titul mistra světa".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist